צפו: 6 גורי חתול חולצו מפח מיחזור

אחת מחתולות הרחוב בקריית מוצקין להמליט את גוריה דווקא בפח למחיזור נייר שהוצב באחד מרחובות העיר. לאחר שהוציאה את הגורים, הקור העז כנראה גרם לה להחזיר את הגורים לפח. תושבת העיר הזעיקה את עובדי העירייה שהצילו את הגורים. הפח, הפעם, הועבר למקום אחר

שישה גורי חתולים חולצו מתוך פח למיחזור נייר בקרית מוצקין מול המצלמה. לאחר שאחת מחתולות הרחוב המליטה את גוריה בתוך פח המיחזור היא הוציאה את הגורים לגינה ברחוב אך יום למחרת החליטה החתולה לחזור לפח ולהשאיר אותם שם. אחת השכנות ברחוב, שהבינה מה יקרה כשהפח יתמלא ותכולתו תועבר למרכז מיחזור, פנתה לעירייה כדי לחלץ את הגורים.

"קיבלנו אתמול פנייה למוקד העירוני מתושבת שטענה שהיא שומעת מפח המיחזור של העיתונים יללות חתול שכנראה נקלע לשם. נציג של מחלקת התברואה הגיע למקום ובאמצעות הטלפון הנייד הוא צילם את תכולת הפח, אז ראינו השתקפות של עיני חתול", אומרת מיכל טוביה, ממלאת מקום דוברת עיריית קרית מוצקין.

"הנציג עדכן את מחלקת התברואה והם הוציאו מהפח את הגורים ואת האימא. התושבת לקחה את הגורים אליה והכינה להם מקום בחצר ביתה. היום, אותה שכנה התקשרה שוב ואמרה שהאימא החזירה את הגורים למיכל".

"לא האמנתי שהם חיים"

רבקה הייט היא התושבת שהצילה את חיי הגורים. "חתולה נכנסה להמליט בתוך מיכל העיתונים כי שם כנראה היה לה חם, ראיתי אותה נכנסת ויוצאת וחשבתי שבטח הגורים מתו כי אנשים זורקים עיתונים כל הזמן והמיכל מתמלא. כשנציג העירייה אמר שיש שם 6 גורים לא האמנתי עד שראיתי אותם בעיניים שלי, לא האמנו שכולם חיים. הוצאתי אותם והכנסתי אותם לגינה בפעם השנייה, אני מקווה שהפעם זה יספיק".

כעת החליטה העירייה ללכת על בטוח: "החלטנו להזיז את הפח למיקום אחר. אנחנו יודעים שחתול זו חיה טריטוריאלית, ואנו מקווים שבמיקום החדש מיכל המיחזור לא ייראה אטרקטיבי בעיני האימא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת