יצאה מהרכב בגלל ויכוח עם בן זוגה - ונדרסה למוות

סמוך לשעה 2:00 הלילה נדרסה למוות אישה בת 35 בכביש 5, סמוך למחלף קסם. אנשי צוותי ההצלה שהוזעקו למקום סיפרו כי מה שגרם לה לעזוב את הרכב ולצאת לכביש הסואן הוא ככל הנראה ויכוח שניהלה קודם לכן עם בעלה. הבעל ההמום זעק והשתולל בזירת התאונה אל מול גופתה של אשתו. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירה

זירת התאונה. הלילה בכביש 5 (בערלה יעקובוביץ)

ויכוח קטלני: צעירה בת 35 נדרסה במהלך הלילה למוות בכביש 5, סמוך למחלף קסם. על פי עדויות גורמי ההצלה בזירת התאונה, היא יצאה מהרכב במהלך ויכוח עם בעלה, ואז רכב חולף פגע בה במקום והרג אותה.

סמוך לשעה 2:00 הלילה התקבל במשטרה ובמד"א דיווח על תאונת דרכים קשה בכביש 5. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי לאישה שנפצעה באורח אנוש, אולם בתום מאמצי החייאה ארוכים נאלצו להרים ידיים, ורופא קבע את מותה בזירת האירוע.

"מדובר ללא ספק בתאונה קשה מאוד", סיפר ישראל גודלבסקי מפקד זק"א שרון, שהגיע לזירת התאונה. "האישה הייתה שרועה על הכביש במצב אנוש ללא דופק ונשימה, ולמרות פעולות ההחייאה לצערי היא נפטרה במקום".

אנשי ארגון "איחוד הצלה" שהוזעקו למקום סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי "הרקע ליציאתה של האישה לכביש הסואן הוא ככל הנראה ריב שניהלה עם בן זוגה. בשלב מסוים היא נמלטה מהרכב לכביש, ונפגעה ממכונית פרטית שחלפה במקום". הפרמדיקים בזירה אמרו כי על פניו של הבעל היו שריטות, והוא סיפר להם כי אשתו יצאה מהרכב בשיא הוויכוח ביניהם.

עדי הראייה הוסיפו כי הבעל החל לזעוק ולהשתולל בזירת התאונה אחרי שהבחין בפגיעה הקשה באשתו. נהג הרכב הפוגע נפצע באורח קל וקיבל לטיפול רפואי במקום.

בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירת התאונה הקטלנית. במשטרה מדגישים כי נסיבות התאונה עדיין אינן ברורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת