שיפור במצב החיילת שנדקרה בירושלים

בית החולים "שערי צדק" הודיע כי החיילת יהודית אהרון, שנדקרה אתמול על ידי פלסטיני ברכבת הקלה בירושלים, יצאה מכלל סכנה. מבית החולים נמסר כי יהודית כבר לא מורדמת ומונשמת ואולי אף תשוחרר היום. כעת היא עדיין בהשגחה רפואית. קרוביה אמש: היא לא תיסע יותר ברכבת הקלה

החיילת יהודית אהרון שנדקרה אתמול ברכבת הקלה בירושלים ונפצעה בינוני יצאה מכלל סכנה, כך הודיע בית החולים "שער צדק", בו היא מאושפזת. אהרון, שסיימה בשבוע שעבר את הטירונות, נדקרה על ידי צעיר פלסטיני שעלה לרכבת בתחנת בית חנינא והתיישב מולה.

מבית החולים נמסר כי החיילת לא מורדמת ולא מונשמת וכי היא מתקשרת עם סביבתה. עוד הדגישו כי היא תישאר להשגחה ביחידה לטיפול נמרץ לב וחזה אך יש סיכוי שתשוחרר כבר היום.

אהרון קיבלה טיפול רפואי ראשוני על ספסל, ורק במזל רב הצליחה לשרוד - שכן הסכין ששימשה את המחבל חדרה לגופה סמוך מאוד ללב. הדוקר נתפס במבואות רמאללה ומסרב לשתף פעולה עם חוקריו. לפי ההערכה, הוא פעל על דעת עצמו. בשעות הערב התברר כי ייתכן שניתן היה לסכל את הפיגוע - שכן המחבל עבר בדיקה על ידי מאבטח כשנכנס לרכבת.

"יהודית לא תיסע יותר ברכבת הקלה"

אמש סיפרה אמה של יהודית על המקרה. "הייתי בלחץ. נהייתי כולי אדומה ולא ידעתי מה אני עושה באותו הרגע", ציינה. "כל מי שהתקשרתי אליו לא ענה ופשוט לא ידעתי ופשוט לא ידעתי מה לעשות".

במקביל להמשך החקירה, אמרו בני משפחתה וחבריה של החיילת כי ספק אם אי פעם תיסע שוב ברכבת הקלה בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת