שתי נשים נפצעו קשה בשריפה בראשל"צ

בדליקה שפרצה הלילבבניין מגורים בראשל"צ, נפגעו קשה שתי נשים בשנות ה-20 וה-60. כבאים שהוזעקו למקום מצאו את האישה הצעירה מוטלת על הרצפה ליד הדלת במצב קשה, וחילצו אותה. "בגלל השעה המוקדמת, היה חשש שיש עוד לכודים בחדרים, ואכן מצאנו אישה נוספת בשנות ה-60 לחייה שנפלה מהמיטה כשניסתה להימלט", סיפרו במכבי האש

שתי נשים נפצעו לפנות בוקר באורח קשה בשריפה שפרצה בדירתן בראשון לציון. שכנים מהקומות התחתונות בבניין שהבחינו בעשן, הזעיקו את הכבאים שהגיעו לדירה וחילצו ממנה את השתיים, בשנות ה-20 וה-60 לחייהן.

"קיבלנו קריאה על שריפה בדירה ברחוב סמטת בצלאל בראשון לציון סמוך לשעה חמש לפנות בוקר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רשף איציק לוי, קצין מבצעים ודובר שירותי הכבאות בראשון לציון. "ארבעה צוותים יצאו למקום, וכבר לכשהגיעו לרחוב, הכבאים הבחינו בעשן שיוצא מהחלונות. כשהגענו לדירה גילינו שהאש פרצה זמן רב לפני שקיבלנו את הקריאה, ככל הנראה בגלל שהשתיים נרדמו".

השריפה פרצה באחד החדרים בדירה השכורה, שנמצאת בקומה השלישית בבניין בן ארבע קומות. "היה לנו מזל גדול שאחד השכנים הזעיק את בעל הדירה, שהגיע עם מפתח ועזר לצוותים להיכנס פנימה במהירות", הוסיף רשף לוי. "הכבאים מצאו את האישה הצעירה מוטלת ליד הדלת לאחר שככל הנראה העשן הכריע אותה. בגלל השעה המוקדמת, היה חשש שיש עוד אנשים שכודם בחדרים, ואכן מצאנו אישה נוספת בשנות ה-60 לחייה שנפלה מהמיטה כשניסתה להימלט ושכבה בין המיטה לארון".

בחדר שבו פרצה האש: חומרים דליקים

צוותי מד"א שהגיעו לבניין, העניקו לשתיים טיפול ראשוני, ומשם הן פונו לבית החולים אסף הרופא במצב קשה, כשהן סובלות בעיקר משאיפת עשן ופגיעות חום.

בדיקה ראשונית של הדירה מעלה חשד שהשריפה פרצה באחד החדרים שמשמש מעין קליניקה. במקום נמצא גם מקרר ובו קרמים, משחות וחומרי קוסמטיקה דליקים נוספים, אולם לא ברור בשלב זה אם מדובר בקצר חשמלי שהצית את האש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת