המשפחה נדהמה: טרקטור הרס את הקבר של אמא

בני משפחת אשכנזי הגיעו הבוקר לבית העלמין ירקון עם תום השבעה על אם המשפחה, אלא ששם גילו שהקבר נרמס והושחת כליל. לאחר בירור התגלה שבמהלך ביצוע עבודות חפירה במקום, פגע טרקטור של חברה קדישא בחלקה, והשאיר אותה - לתדהמת בני המשפחה - הרוסה לחלוטין. נציג חברה קדישא שהגיע למקום טען: מדובר בשטויות

בתום שבעה ימים של אבל, עלו הבוקר בני משפחת אשכנזי לקברה של אמם האהובה שושנה. אך כשנכנסו לבית העלמין ירקון, גילו תמונה נוראה. חלקת הקבר מחוללת והרוסה, כשבעקבות ההרס - לא ניתן למצוא את הקבר וכך לא ברור לבני המשפחה היכן אימם קבורה.

כאשר ניסו לברר מה קרה, גילו בני המשפחה שהסיבה לכך שהקבר הטרי של אימם נרמס - היא עבודות שביצעו אנשי חברה קדישא במקום לשם חפירת קברים, והטרקטור הותיר את חלקת הקבר הרוסה.

שושנה אשכנזי ז"ל נפטרה לאחר שלושה חודשים של מאבק במחלת הסרטן ובני משפחתה, שמנסים להתגבר, היו צריכים להתמודד הבוקר עם התמונות האלה. כשהגיע למקום איש חברה קדישא התפתח ויכוח, במהלכו אמר איש החברה לבני המשפחה: אתם מדברים שטויות, לא מדובר כאן בחילול.

כשנרגעו הרוחות, אנשי בית העלמין הגיעו לערום שוב את תלוליות החול, השלט של שושנה שב למקומו והמשפחה הנסערת שבה להתפלל שאמם תזכה למנוחה נכונה.

מהחברה קדישא נמסר בתגובה: "חברה קדישא עוסקת בקבורות מכפלה מכורח מציאות שנכפית עליה, בעקבות חוסר במשאבי קרקע לקבורה. העבודה איננה נעימה לאיש מאיתנו, אך זוהי טבעה של עבודה זו, שעושים בה לעיתים דברים שאינם נעימים לבני משפחות הנקבר. אין זה נכון לבוא באמצע העבודה ולהשליך ממנה על העבודה היומיומית". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת