מי התעלל באכזריות בכלבה דידי?

בעמותת SOS נחרדו לשמוע על כלבה בת 18 שעברה התעללות קשה והושלכה לפח זבל בהרצליה. חבורת ילדים שמצאה את הכלבה האומללה לקחה אותה מיד לווטרינר שנאלץ להרדים את הכלבה בכדי למנוע ממנה עוד מספר שעות של מוות בייסורים. כעת מחפשת העמותה את החשוד בהתעללות האכזרית

חבורת ילדים מצאה בשבוע שעבר כלבה גוססת בתוך פח זבל ברחוב העצמאות בהרצליה. הילדים הנסערים אספו את הכלבה בת ה-18 שעברה התעללות קשה, ומיהרו לקחת אותה לווטרינר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקת הווטרינר עולה כי הכלבה, העונה לשם דידי, קיבלה מכות קשות שגרמו בין היתר לחבלה בכבד, לכשל בכליות ולפריצת דיסק. האלמוני שהתעלל בכלבה אף חתך את אחת מאוזניה, דחף אותה לשקית והשליך אותה לפח.

מהבדיקה לא ניתן לדעת כמה זמן שהתה דידי בפח הזבל. לפי חומרת ההיפותרמיה שממנה סבלה, ניתן לשער שהיא שהתה שם קרוב ליומיים. בעמותת SOS חיות הודיעו כי למרבה הצער לא נותרה ברירה אחרת, והם החליטו להרדים את דידי בכדי לחסוך ממנה עוד כמה שעות של מוות בייסורים.

"הבעלים הרשומים של דידי התנערו מאחריות והתרעמו על ההטרדה בטלפון", אמרו בעמותה. "הנושא עובר לטיפול משפטי ומוגשת תלונה במשטרה. אנחנו מאמינים שפושע כזה חייב להיענש".

בעמותה מנסים לעלות על עקבותיו של החשוד בהתעללות, ומבקשים מכל מי שיודע פרט כלשהו אודותיו ליצור קשר עם העמותה בטלפון 03-7441010/1111 או בדואר האלקטרוני: office@sospets.co.il.