צפו: עב"מים בשמי ראשון לציון?

תושב אזור המרכז שנסע אמש בנתיבי איילון זיהה שני עצמים בלתי מזוהים זוהרים בשמיים, והחליט לעצור בצד הכביש ולתעד את התופעה המוזרה. "זה היה יוצא דופן, הייתי בשוק ולא הצלחתי לעצור את עצמי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. "אף פעם לא האמנתי בזה אבל עכשיו אני חושב שוב". צפו בתיעוד: תעתוע או תגלית?

האם חברים מכוכב אחר הגיעו לביקור בראשון? גבר שמתגורר באזור המרכז נסע אמש בנתיבי איילון לכיוון צפון מראשון לציון לתל אביב סמוך לשעה 20:30. הנסיעה התנהלה ללא הפרעות, עד שהאיש הבחין לפתע בשני עצמים בשמיים שנכבו ונדלקו מעל חופי ראשון לציון.

"נסעתי לתומי ופתאום ראיתי שני אורות תקועים בשמיים", סיפר הצלם לחדשות 2 באינטרנט. "מהר מאוד עצרתי את הרכב שלי בצד הכביש, שלפתי את המצלמה מהתיק והתחלתי לתעד את שני העצמים. אני יודע שמסוכן לעצור ככה באמצע הדרך, אבל לא יכולתי לעצור את עצמי כי זה היה יוצא דופן".

בתיעוד שלפניכם נראים שני עצמים בוהקים בשמיים שמדי פעם נעלמים וחוזרים. בשלב מסוים נראה מטוס שחולף בסמוך אליהם. "לאחר זמן מה אחד מהם נעלם לחלוטין והשני נשאר באוויר, אבל מיהרתי לדרכי", סיפר. "אף פעם לא האמנתי בדברים האלה אבל עכשיו אני חושב שוב אחרי מה שראיתי. פשוט נדהמתי, הייתי בשוק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת