לאחר 6 ימים: אתר החרמון נפתח

אתר החרמון נפתח לראשונה אחרי שישה ימים שבהם היה סגור בגלל סופות השלג. הבוקר הוא נפתח לראשונה ורבבות מבקרים כבר הספיקו להגיע. "הם הגיעו בהמוניהם", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט מנהל אתר החרמון שאול אוחנה. "לא פתחנו קודם בגלל הרוחות והסערה וזה היה מסוכן". בחלק התחתון של האתר: 1.20 מטר שלג

"המבקרים הגיעו בהמוניהם", אתר החרמון (חדשות 2)

חוזרים להר הלבן: סופות השלגים הקשות בחרמון לא אפשרו להנהלת אתר החרמון לפתוח אותו אבל היום, שישה ימים בהם האתר היה סגור - הוא נפתח מחדש למבקרים. המטיילים מקצוות הארץ החלו לעלות עם המגלשיים להר הצפוני המושלג. "פתחנו ב-08:00 והמבקרים הגיעו בהמוניהם", סיפר מנהל אתר החרמון שאול אוחנה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

אוחנה הוסיף כי בימים האחרונים האתר היה סגור כי הוא ועובדיו לא הצליחו לפנות את השלג מהעמודים המושלגים. "קיבלנו תלונות שהאתר היה סגור אבל לא הייתה ברירה כי היו רוחות וסכנה רבה", הדגיש אוחנה. "אני לא רציתי להכניס אנשים לאתר ולסכן אותם". בחלק התחתון של החרמון יש כעת 1.20 מטר של שלג.

באתר החרמון ציינו לפני מספר ימים כי כבר 20 שנה לא ראו כל כך הרבה שלג. מנהל האתר סיפר לפני מספר ימים כי משרדי האתר נקברו בשלג וכי הם עבדו שעות כדי להגיע למשרד. "לא ראינו מזג אוויר כזה שנים", הדגיש אוחנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת