האוהדת שנפצעה משחזרת: "החזיז פשוט התפוצץ לי בכף היד"

ממיטת בית החולים מספרת הבוקר אוהדת מכבי תל אביב שנפגעה מחזיז, על הרגעים בהם נפצעה. בריאיון לתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל היא טוענת: "מבחינתי ניצלתי בנס, קיבלתי את החיים שלי במתנה, כי זה היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע"

אוהדת מכבי תל אביב, שנפצעה אמש מחזיז במהלך המהומות בדרבי משחזרת היום את הרגע בו נפגעה. "מרוב ההלם לא הצלחתי פשוט לזוז, והחזיז התנפץ לי בכף היד", היא מספרת בכאב.

בריאיון לתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל עם ניב רסקין, סיפרה סיוון על האלימות הרבה במהלך המשחק, שהובילה לבסוף לפציעתה. "מאוד התרגשתי מהמשחק. לא חשבתי לרגע שאני הולכת לסיים את הערב באותה צורה. ממש אחרי כמה דקות ראיתי משהו מרחוק שמתקרב, זה היה נראה כמו טיל, מרוב ההלם לא הצלחתי פשוט לזוז והחזיז התפוצץ לי בכף היד".

סיוון הדגישה בדמעות: "מבחינתי ניצלתי בנס, קיבלתי את החיים שלי במתנה, כי זה היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע. יכולתי לאבד חלק מהאצבעות שלי. אני פשוט לא מאמינה שזה הגיע למצב הזה, זה היה הלם. אני פשוט לא האמנתי שזה קרה לי".

"הם יכלו לגרום למוות"

"כל כך כואב לי לדעת שזה קרה במשחק כדורגל, כי כל האלימות הזאת, גם ככה יש כל כך הרבה בעיות בנינו לבין מדינות אחרות. כל האלימות הזאת כל כך לא הייתה צריכה לקרות. אני לא הייתי צריכה לסיים את הערב שלי בבית חולים. איך זה יכול להיות שהיד שלי לא תחזור לקודמתה? יכולתי לסיים את זה במצב הרבה הרבה יותר קשה", אמרה סיוון.

סיוון הוסיפה: "הם יכלו לגרום למוות של בן אדם. מה שחשוב לי זה להעביר לכל האוהדים ולעם ישראל - האלימות הזאת לא גורמת לשום דבר, אני מקווה שהאנשים שעשו את זה יחשבו עם עצמם ויבינו לאיזה נזק הום יכלו לגרום, זה משהו שהוא בלתי הפיך מבחינתי".

סיוון מאושפזת מאתמול בבית החולים וולפסון, עם שני שברים בכף היד. כעת היא מחכה להחלטת הרופאים שיקבעו אם עליה לעבור ניתוח.

אבי לוזון: "ראיתי את הכתובת על הקיר"

יו"ר התאחדות הכדורגל אבי לוזון התייחס לאלימות במשחק אמש: "לצערי אני ראיתי את הכתובת על הקיר. ביקשתי להיפגש עם מפכל המשטרה כדי לדון בנושאים האלו - והוא ביטל את הפגישות שנקבעו. למשטרה יש את הזכות המלאה להחליט כמה שוטרים וכמה סדרנים. כל האחריות מההתחלה ועד הסוף נמצאת בפתחה של המשטרה".

"אני יצאתי במהלך המשחק כי ידעתי שהולכת להתפתח מהומה. אנשים פה לא נורמלים, צריך לבוא לכדורגל באהבה לא בשנאה", מדגיש לוזון. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת