בן 80 זכה בלוטו: הנכדים עוד לא יודעים שסבא מיליונר

גבר מאזור המרכז התקשה להאמין למראה עיניו כשהשווה בין המספרים שמילא בטופס לבין אלו שנבחרו כזוכים. הוא שלשל לכיסו סכום של לא פחות מאשר 13 מיליון שקלים והעדיף לשמור זאת בסוד ולא לשתף את משפחתו: "זה לא היה קל מכיוון שבערב שישי הגיעו אליי הילדים והנכדים", הוא סיפר

שומר על עמימות גם בתוך הבית. ארכיון (חדשות 2)

קשיש בן 80 מאזור המרכז נוכח לחוות על בשרו את אמיתות האמירה "מוטב מאוחר מלעולם לא". הוא גרף לכיסו סכום של לא פחות מאשר 13 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שנערכה ביום חמישי האחרון.

הייתה זו הפעם השנייה שהמזל שיחק לו: כשהגיע נרגש לקבל את הפרס, סיפר כי בשנות ה-70 זכה ב-40 לירות בהגרלה שבה השתתף. "זו הייתה זכייה גדולה בזמנו", הוא הסביר. "מאז המשכתי למלא, אך לא זכיתי".

על הערב שבו מילא את הטופס שסביר שישנה את חייו סיפר: "לא זכרתי בכלל שמתקיימת הגרלה גם ביום חמישי. ביום שישי בבוקר עברתי ליד דוכן הפיס במקום מגורי והמוכר סיפר לי שהתקיימה אמש הגרלה ויש זוכה ב-13 מיליון שקלים. הגעתי הביתה, בדקתי את הטופס מול המספרים בעיתון - ולא האמנתי למראה עיני".

הנכדים לא יודעים שסבא מיליונר

רק בחלוף זמן מה הצליח הזוכה המאושר לעכל את משמעות הפרס. "בדקתי שוב ושוב עד שלבסוף התקשרתי למפעל הפיס ושם אכן אישרו שאני הוא הזוכה ב-13 מיליון שקלים", הוא תיאר. "סוף השבוע עבר עליי בהתרגשות גדולה. התקשיתי להירדם והתהפכתי מצד לצד. החלטתי לא לשתף אף אחד בדבר הזכייה - זה לא היה קל מכיוון שבערב שישי הגיעו אליי הילדים והנכדים".

ואכן, מדובר במספר לא מבוטל של אישים - ארבעה ילדים ושמונה נכדים שלא יודעים שאביהם וסביהם הוא מיליונר. "הוצאותיו" על הטופס שזיכה אותו בסכום העתק הסתכמו ב-46 שקלים בלבד. ומה יעשה עם הכסף בעתיד? "ברור לי שאסדר את נכדיי ובחלק מהכסף אשתמש לבעיות בריאות שיש לי. אני מאושר שאוכל לסייע לנכדי בעודי בחיים - טוב לחלק את הכסף עם יד חמה מאשר עם יד קרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת