פגע וברח: גבר נהרג בהתנגשות עם משאית שנמלטה

מכת מדינה: משאית התנגשה בשעות הצהריים ברכב פרטי בכביש 3 בסמוך לכניסה לקיבוץ רבדים ומיד לאחר מכן נמלטה מהמקום. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של נהג הרכב הפרטי. לאחר סריקות אותרו המשאית והנהג הפוגע בקרית מלאכי

שוב - חשד לתאונת פגע וברח: גבר בשנות ה-60 לחייו נהרג בתאונת דרכים חזיתית בכניסה לקיבוץ רבדים בכביש 3. נהג המשאית הפוגע נמלט מהמקום, אך אותר זמן קצר לאחר מכן.

מחקירה ראשונית עולה כי משאית פגעה ברכב פרטי בו נהג ההרוג. עדי ראייה בזירת האירוע מספרים כי מיד לאחר התאונה המשיך נהג המשאית בנסיעה, כשהוא מותיר את המכונית הפרטית המעוכה מאחור.

צוותי משטרה וניידות מגן דוד אדום הוזעקו למקום ונאלצו לקבוע את מותו של נהג המכונית הפרטית. המשטרה פתחה בסריקות אחר נהג המשאית הפוגע והקימה מחסומים סמוך לאזור התאונה, וכעבור זמן קצר הוא אותר.

מהמשטרה נמסר כי הנהג הפוגע נתפס על ידי שוטרים, לאחר שפעולות חקירה מהירות הובילו אליו ואל מעסיקיו. הוא נעצר בזמו נסיעה בקרית מלאכי והועבר לחקירה.

"הפגיעה היתה ממש קשה"

רפ"ק שי מזרחי, ראש לשכת התנועה במרחב שפלה אמר לחדשות 2 באינטרנט: "מבדיקה ראשונית עולה שהמשאית יצאה מהיישוב ופנתה שמאלה מבלי להעניק זכות קדימה לרכב שבא מדרום לצפון, והנהג נהרג במקום".

מנחם עזריאל, מתנדב איחוד הצלה דרום שהגיע לזירה, סיפר לערוץ החדשות: "הפגיעה היתה ממש קשה, ולא היה הרבה מה לעשות. לפי עדי ראייה נהג משאית שפגע ברכב, עדיין לא יודעים בדיוק באיזה חלק של המשאית".

בתחילת השבוע: הרוגה בהתנגשות כמעט באותו המקום

ביום ראשון נהרגה אישה בשנות ה-40 לחייה ו-48 בני אדם נוספים נפצעו קל בהתנגשות בין אוטובוס למשאית בכביש שלוש סמוך לצומת נחל שורק. כוחות מד"א לכיש הוזעקו לזירת התאונה, ומסוק הוזעק למקום כדי לפנות את הפצועים לבית החולים.

"מדובר באוטובוס שהתנגש בטריילר שפנה שמאלה בצומת", סיפר לאחר האירוע צבי גולומב, חובש. נהג אמבולנס ומתנדב מד"א בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "החלק הקדמי של האוטובוס נמחץ לחלוטין, ומשם הוצאנו את הפצועים".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת