בת 3 נהרגה מנפילה ממכונית

הקטל בדרכים: פעוטה נהרגה סמוך לצומת בית דגן לאחר שככל הנראה פתחה את דלת המכונית שבה נסעה, ונפלה מהמכונית תוך כדי נסיעה. פרמדיקים של מד"א ביצעו בה פעולות החייאה ופינו אותה לביה"ח אסף הרופא, אך הרופאים נאלצו לקבוע את מותה. נהג הרכב בו נסעה הפעוטה אותר לאחר מצוד נרחב סמוך לבית החולים

תאונה קטלנית במרכז הארץ: פעוטה כבת שלוש נהרגה הערב (שישי) לאחר שנפלה ממכונית בזמן נסיעה, סמוך לצומת בית דגן. ככל הנראה, הפעוטה פתחה בעצמה את דלת המכונית שבה נסעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

פרמדיקים של מגן דוד אדום פינו אותה לבית החולים אסף הרופא כשהיא סובלת מפגיעת ראש ומצבה מוגדר אנוש. הם ביצעו בה פעולות החייאה בדרכם לבית החולים, אך כעבור זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

"המראה היה קשה", סיפרו ליאור מרמלשטיין ויוני לומר, פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום וטיפלו בפעוטה. "במרכז הצומת שכבה תינוקת מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק. היא סבלה מפגיעת ראש ופגיעה רב מערכתית, הענקנו לה טיפול רפואי ופינינו אותה תוך פעולות החייאה לבית החולים כשמצבה אנוש, שם נמשכו פעולות ההחייאה ולאחר זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותה".

"התאונה אירעה בכביש בין ראשון לציון לבית דגן", מספר סגן ניצב עמי דהן, קצין התנועה של מחוז מרכז. "מסיבה שלא ברורה כרגע הילדה בת השנתיים שישבה בכיסא האחורי, פתחה את הדלת, נפלה מהרכב ונחבלה קשות מהכביש". "כל הכיוונים נבדקים בכדי לפתור אין השאלה איך בדיוק נפלה הילדה מהרכב", הוסיף סגן ניצב דהן.

נהג הרכב ממנו נפלה הפעוטה לא נמצא בזירת התאונה והמשטרה פתחה במצוד לאתרו. החשוד, בן זוגה של האם, תושב הדרום, נמצא בסופו של דבר סמוך לבית החולים. ברכב הייתה ילדה נוספת בת 7, בתה הגדולה של האם. מאגף התנועה של המשטרה נמסר כי נסיבות האירוע נבדקות על ידי חוקרי אגף התנועה.