"המקום שלי בנבחרת אף פעם לא מובטח"

מחר ב-19:00, באיצטדיון "המושבה" החדש, יחל רשמית עידן אלי גוטמן כמאמן נבחרת ישראל. הקפטן יוסי בניון השיב היום לכל המקטרגים בנושא כושרו הגופני, ואמר במסיבת העיתונאים: "תמיד הוכחתי שאני ראוי לשחק, וכך גם הפעם. אם גוטמן לא היה חושב שאני טוב מספיק, הוא לא היה מזמן אותי". מחיר כרטיס למשחק - 20 שקלים בלבד

יוסי בניון. "לא מתייחס למה שכותבים"

יוסי בניון, קפטן נבחרת ישראל, עמד במוקד מסיבת העיתונאים שערכה הערב נבחרת ישראל לקראת משחק הידידות מול אוקראינה מחר (19:00, אצטדיון "המושבה" בפתח תקוה), המשחק הראשון בעידן אלי גוטמן.

"המקום שלי בנבחרת אף פעם לא היה מובטח", אמר בניון שהגיב לביקורת על עצם זימונו לנבחרת. "תמיד הוכחתי שאני ראוי לשחק, וכך גם הפעם. אם גוטמן לא היה חושב שאני טוב מספיק, הוא לא היה מזמן אותי".

בניון, שעבר העונה מצ'לסי לארסנל (מועדונו החמישי באירופה), לא זוכה לדקות משחק רבות בקבוצתו החדשה, מה שהעלה את השאלה האם יש מקום להמשיך ולבנות על הקפטן שיחגוג בקרוב 32. דווקא בתחילת השבוע בניון שיחק כמעט משחק מלא בניצחון הגדול של ארסנל על טוטנהאם 2:5. "כל מי שראה אותי השבוע ראה שאני בכושר מצוין. לא שיחקתי הרבה לאחרונה אבל זה חלק מהכדורגל, המשכתי לעבוד קשה", הוא אומר.

על הביקורות בתקשורת נגד זימונו של בניון והקולות שקוראים למאמן לוותר עליו, אמר הקפטן: "יש גורמים אינטרסנטים בתקשורת. יש עיתונאים שכותבים מתוך אינטרסים אישיים ולכן אני לא מתייחס לכל מה שכותבים". 

אלי גוטמן, מאמן הנבחר, שיעמוד מחר על הקווים לראשונה כמאמן הלאומי, סיפר שארסנל ביקשה ממנו לא להעמיס על בניון לקראת סדרה של משחקים חשובים שמצפה לקבוצה, ולכן נראה שבניון ישותף מחר - אבל לא יותר ממחצית. אמש הוא תורגל כקשר באגף ימין ואילו היום באימון - שנערך תחת גשם שוטף - הוא תורגל במרכז השדה.

במשחק צפויים לערוך בכורה ארבעה שחקנים ממוליכת ליגת העל, קרית שמונה. מדובר בשוער דני עמוס, אדריאן רוצ'ט, אלעד גבאי ושיר צדק שאף עשוי לפתוח בהרכב. הבלם איתן טיבי מק"ש, גם הוא זומן לראשונה, שוחרר מהמשחק עקב פציעה.

כרטיס למשחק באצטדיון החדש בפתח תקוה יעלה 20 שקלים בלבד. ״אם לא הסערה שצפויה מחר, הייתי מבטיח לכם שהאצטדיון יהיה מלא", סיפר יו״ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון, שהוסיף שהוא מקדם יוזמה לחייב את כל קבוצת ליגת העל למכור כטיסים במחיר אחיד של 50 שקלים החל מהעונה הבאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת