ירושלים: אין שלג, יש עיר קרח

השלג לא ירד בירושלים ואולי יגיע לביקור בסופ"ש. אבל בינתיים הוקמה במתחם הרכבת בבירה "עיר הקרח" - תערוכה מרהיבה של פיסול בקרח ע"י אמנים שהגיעו מסין. בין המוצגים: סיפורי ילדים ופנטזיה, סיפורי תנ"ך והיסטוריה. התערוכה תיפתח לקהל בשבוע הבא, לנו ניתנה הזדמנות לבקר בה כבר היום

תושבי ירושלים התאכזבו בשבוע שעבר מכך שסערת השלג שפקדה את הצפון לא הגיעה לעיר, אבל הם יכולים להתנחם בתערוכה מרשימה לא פחות, שלא מביאה אמנם שלג לעיר, אך קרח כן - והרבה.

פסטיבל הקרח הבינלאומי ייפתח בשבוע הבא לקהל הרחב במתחם הרכבת בירושלים, במסגרתו תוקם תערוכה מרהיבה של פיסול בקרח ומסלול חוויה אטרקטיבי למבקרים. לחדשות 2 באינטרנט ניתנה היום הצצה ראשונה למתחם שהוקם בבירה.

35 אמנים מסין שהוטסו במיוחד לישראל

בין פסלי הקרח המרהיבים שהוקמו בתערוכה ניתן למנות גיבורים של סיפורי ילדים ופנטזיה, סיפורי תנ"ך והיסטוריה. למי שמגיע למקום מוטב להצטייד בביגוד חם, שכן הטמפרטורה השוררת בו היא 10 מעלות מתחת לאפס, על מנת לשמור על המיצגים עליהם עמלו 35 אמנים, פסלים ובנאים סינים מומחים שהוטסו במיוחד לישראל.

הקומפלקס המיוחד שהוקם יובא מבלגיה, וגודלו הוא 1,500 מטר מרובע. בסמוך לו הוקם אולם החלקה על הקרח, מתחם הופעות, בר שכולו עשוי מקרח ובית קפה הכולל מתחם לילדים. התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב בין התאריכים: 06.03-30.04.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת