רכבת נתקעה במשך שעתיים ליד בית יהושע וגרמה לשיבושים

איום השביתה הוסר בינתיים, אבל השיבושים ברכבת ישראל נמשכים. רכבת נתקעה הבוקר סמוך לתחנת בית יהושע, זאת בשל תקלה טכנית. ברכבת חילצו את הנוסעים רק כעבור שעתיים. "אם לא שביתה אז תקלה – זה לא ייתכן", אמרו חלק מהנוסעים, ואחרים טענו: "כל פעם שאני עולה לרכבת יש תקלה". הרכבת: אין קשר לעיצומי העובדים

לאחר שהוסר איום השביתה של עובדי הרכבת - השיבושים בקווים לא נעצרים. תקלה טכנית אירעה ברכבת לכיוון דרום סמוך לתחנת בית יהושע. נוסעים רבים התלוננו על כך שהרכבת נתקעה במשך שעתיים בעקבות תקלה טכנית. כתוצאה מהתקלה מורגשים שיבושים בתנועה לכיוון הדרום.

"לא פתחו לנו את הדלתות בשביל לרדת - זה לא יאמן", אמרה גליה ויינר, נוסעת ברכבת, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אומרים לנו שזה תקלה טכנית ושבאים אלינו אבל זה קרה רק אחרי הרבה מאוד זמן".

נוסעים אחרים טענו כי הפקחים צוחקים עליהם וכי זה לא הפעם הראשונה שזה קורה: "כל פעם שאני עולה לרכבת יש בעיות", סיפר אחד מהם. "אם לא שביתה אז תקלה".

ברכבת ישראל טוענים כי הסיבה לעצירה היא תקלה טכנית ושלחו קטר שהגיע למקום וחילץ את הרכבת. בנוסף, שללו ברכבת את האפשרות שיש קשר בין העיצומים שהיו ברכבת לבין תקלה זו. "כל היום שלי התחיל מאוחר יותר בגלל זה והרכבות עכשיו מלאות עד אפס מקום", סיכם אחד הנוסעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת