למרות ההבטחות: עובדי גבעת התחמושת קיבלו מכתבי פיטורין

השמחה שפשטה בקרב צוות אתר המורשת בירושלים נמוגה כעבור שעות ספורות, עם קבלת הודעות שבישרו על כך שהמקום יינעל את שעריו כבר ביום שלישי הקרוב. "אמרו שאין כסף בקופה ומפטרים אותנו. כולם פה בתחושות קשות", סיפרה אחת העובדות לחדשות 2 באינטרנט

האתר שייסגר. הבטחות לחוד ומעשים לחוד? (AP)

ראש הממשלה בנימין נתניהו בישר הבוקר כי האיום מעל סגירת אתר המורשת בגבעת התחמושת שבירושלים הוסר ועורר שמחה רבה בקרב העובדים במקום. אלא שהערב התאכזבו האחרונים לקבל לידיהם מכתבי פיטורין שייכנסו לתוקף כבר ביום שלישי הקרוב - חרף ההבטחה המפורשת.

בהודעות שנשלחו אל עובדי האתר הובהר להם כי כבר מחרתיים ייסגרו שעריו. אחת העובדות שקיבלה גם היא מכתב פיטורין סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על אווירת הנכאים שעמה היא וחבריה מתמודדים.

"קיבלנו מכתב - וזהו", סיפרה העובדת, בעלת ותק עבודה של שנים ארוכות בגבעת התחמושת. "אמרו שאין כסף בקופה ומפטרים אותנו. כולם פה בתחושות קשות". היא סיפרה גם כי הבטחת ראש הממשלה לאתר מקור תקציבי להמשך תפעול האתר נטעה תקוות רבות בקרב העובדים, שמתקשים לראות פתרון באופק. 

משרד האוצר: "השר הנחה למצוא מקורות מימון"

במשרד האוצר הגיבו על הידיעה ומסרו כי "השר הנחה את אגף התקציבים למצוא מקורות מימון להמשך הפעלת האתר. מדובר באתר מורשת ישראל ושר האוצר התחייב גם היום כי הוא לא ייסגר".

הדיווח הראשון הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת