בן 14 התמוטט ומת במשחק כדורגל

הלם בעיר טמרה שבצפון בעקבות מותו הפתאומי של סאמר דיאב, נער בן 14, שהתמוטט ומת במהלך משחק כדורגל עם חבריו. אמבולנס פרטי וצוות של מד"א-כרמל ביצעו בו החייאה במשך שעה וחצי, כשעשרות בני משפחה וחברים צופים בהם וממררים בבכי, אולם לבסוף נקבע מותו בבית החולים רמב"ם בחיפה. המשטרה: נסיבות האירוע נבדקות

סאמר דיאב. בן 14 במותו (sonara.net)

טרגדיה הערב בעיר טמרה שבצפון. סאמר דיאב, נער בן 14, התמוטט ואיבד הכרה תוך כדי משחק כדורגל עם חבריו בעיר טמרה. צוות מד"א פינה את הנער לבית החולים רמב"ם בחיפה תוך ביצוע פעולות החייאה, אולם רופאי בית החולים נאלצו לקבוע את מותו בתוך זמן קצר. נסיבות האירוע נבדקות, אולם ההערכה היא כי מדובר בדום לב.

חבריו של הנער סיפרו כי סאמר פשוט התמוטט ונפל ללא שום התרעה מוקדמת. "אמבולנס פרטי שעבר במקרה במקום התחיל בהחייאה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט קרן ביטון, פרמדיקית מד"א-כרמל שהוזעקה לזירת האירוע. "הם המשיכו בפעולות החייאה במשך שעה וחצי תוך כדי פינוי, ללא שינוי במצב, והמשיכו גם בבית חולים - שם נקבע מותו".

"הילד היה אסטמתי אבל הוא לא התמוטט אף פעם קודם", הוסיפה הפרמדיקים. " הייתה שם אווירה מאוד טעונה וקשה, והרבה אנשים התקהלו אל מול המחזה של החייאה ממושכת. לא ראיתי משהו כזה מעולם".

מהמשטרה נמסר כי אין כל חשד לאירוע פלילי, אולם נסיבות מותו של הנער עדיין נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת