מוחמד בן ה-5 משחזר: "הרגשתי אש וחום, כמו בגיהנום"

לפחות 5 ילדים ומורה אחת נהרגו בתאונה המחרידה בצפון ירושלים. 39 נפצעו. אחד מהם הוא סיפר מוחמד באקר שיהאדה, שסיפר ממיטת בית החולים על רגעי האימה. "הילדים צעקו ובכו באימה מוחלטת", אמר אביו. אבו מאזן ביקר את הפצועים בבתי החולים

אבו מאזן מבקר ילד פצוע, אתמול (AP)

מוחמד בן ה-5 הצליח, בעזרת כוחות ההצלה הרבים, לצאת בחיים מאוטובוס הילדים שעלה באש בצפון ירושלים בתאונת הדרכים הקטלנית. את המראות שם, הוא כנראה לעולם לא ישכח.

"רקדנו ושרנו באוטובוס כי שמחנו שאנחנו יוצאים לטיול מבית הספר, כשפתאום ראיתי אש והרגשתי חום, כמו שהמורה תיארה לנו את הגיהנום", סיפר מוחמד באקר שיהאדה לסוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" ממיטתו בבית החולים ברמאללה.

אביו סיפר כי הוא חבול ומצוי בטראומה, אך מצבו יציב.

על פי הנתונים, לפחות חמישה ילדים ומורתם נהרגו בתאונה המחרידה. כ-39 נפצעו, כשהאוטובוס בו נסעו התנגש במשאית. הכיתה הייתה בדרך ממחנה הפליטים שועפאט לפארק שעשועים סמוך לרמאללה.

"הילדים צעקו ובכו באימה מוחלטת"

מוחמד הצליח להימלט מהאוטובוס לאחר שזה התהפך, עוד לפני שהאש כילתה את כולו, סיפר אביו. בן ה-5 התרגש מאוד מהנסיעה ורץ יחד עם חבריו לאוטובוס בבוקר יום חמישי.

"בני סיפר לי שכשהתאונה התרחשה, הילדים צעקו ובכו באימה מוחלטת. חלק ברחו לפני שהאש בערה, אך אחרים נפצעו קשות ונתקעו בתוך האוטובוס, בין המושבים", המשיך האב.

לדבריו, "רצתי למקום בפאניקה מוחלטת כששמעתי מה קרה. אני מודה לאל שבני במצב יציב, אבל כואב לי על כל הילדים שמתו. אני מתפלל שאלוהים יעמוד לצד הוריהם בצערם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת