נערה בת 19 בחודש שישי - וחיה במקלט

מ' בת ה-19, אם לבת בת שנה ו-3 חודשים, אשר נמצאת בחודש השישי להריונה, נאלצת לגור במקלט של בניין מגורים, לאחר שהפכה לחסרת בית. בילדותה ברחה מאב אלכוהוליסט שהתעלל בה וכעת נמלטה מבן זוגה לאחר שהכה אותה משלא הסכימה להתאסלם עבורו

בהריון מתקדם וחיה במקלט. אילוסטרציה (חדשות 2)

מ' בת ה-19, אם לפעוטה בת שנה וחצי, אשר נמצאת בחודש השישי להריונה, חיה במקלט לאחר שהפכה למחוסרת בית. בילדותה נשלחה למוסדות כדי להרחיקה מאביה האלכוהוליסט, בבגרותה ניהלה מערכת יחסים עם חבר שהכה אותה כי לא הסכימה להתאסלם למענו. כעת היא רק מחפשת מקום לגור ולגדל בו את בתה. את הסיפור פרסם הבוקר גואל בנו ב"ידיעות אחרונות".

בגיל 10 עברה מ' התעללות קשה מצד אביה, שהיה מכור לאלכוהול. היא הוצאה מהבית ועברה במוסדות שונים לילדים. כשהייתה בת 16 פגשה בצעיר ערבי מאחד הכפרים הסמוך למקום שבו התגוררה. לפני שמלאו לה 18, היא הרתה לו והפכה לאם.

לפני כחצי שנה נכנסה שוב להריון, ובמקביל החל בן זוגה להכותה, בשל העובדה שלא הסכימה להפוך למוסלמית בשבילו. היא החליטה לברוח מהכפר שבו התגוררה עם הצעיר, ועברה להתגורר במקלט של בניין, שהציעה לה אישה שאותה הכירה. במקלט גרה האישה ההרה ליד אופניים ישנים וחפצים שהדיירים מאססנים במקום.

"ספגתי מכות מבן זוגי לאחר שלא הסכמתי להתאסלם עבורו. העדפתי לברוח מהכפר שלו ולחות בתת תנאים. המשפחה שלי התנתקה ממני לחלוטין והיא לא מכירה בי", סיפרה מ' בכאב והוסיפה: " אין לי לאן ללכת, אבל עדיף לי לחיות ככה".

ברשות המקומית שבה מתגוררת הצעירה מסרו כי "האם החד הורית מוכרת לשירותי הרווחה ומטופלת על ידם כדיירת רחוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת