הורי התינוק לא מעכלים: "הוא היה מאושר"

שעות ספורות לאחר שבנו התינוק אלמוג בן השלושה חודשים מת, מתייחס האב השבור לנסיבות מותו. בשיחה עם חדשות 2 מבהיר אלון דובוב כי התינוק לא היה חולה וכי הם "מאמינים שהמטפלת תפקדה כמו שצריך". על הטרגדיה: "הילד היה חייכן ומאושר, אנחנו לא מעכלים". המשטרה חוקרת

אלמוג דובוב בן השלושה חודשים (חדשות 2)

הבוקר התרחשה טרגדיה בחיפה כשאלמוג דובוב בן השלושה חודשים נהרג לאחר שאיבד הכרה בעת שהקיא בבית המטפלת שלו בעיר. אמו הגיעה למקום והבהילה אותו לסניף קופת חולים "מאוחדת" הסמוך, שם ניסו להחיותו ללא הצלחה.

"אנחנו מאמינים שהמטפלת תפקדה כמו שצריך, מכירים אותה הרבה מאוד שנים והיא טיפלה גם בילדה הגדולה שלנו", סיפרה אב התינוק אלון לחדשות 2. "הילד היה חייכן, מאושר, לא היה חולה בשום דבר שיכול היה ללמד על האסון שבא לנו". דובוב סיפר כי אנחנו "עדיין לא מעכלים את מה שקרה ומאוד רוצים לקבל מהמשטרה תשובות על נסיבות המוות, כדי שנוכל לדעת את האמת".

"האמא אמרה שהוא היה בסדר גמור", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א ערן גולדשטיין. "לדברי האמא, היא אפילו הניקה אותו לפני שהיא נתנה אותו למטפלת, ואחרי מספר דקות היא התקשרה ואמרה שהוא לא מרגיש טוב, והאם חזרה לקחת אותו אבל הוא היה כבר מחוסר הכרה".

במד"א עדיין לא ממהרים לקבוע מה סיבת המוות. "יש אפשרות שהתינוק נחנק מהקיא והפסיק לנשום כתוצאה מכך", לדברי הפרמדיק. "גם במהלך הטיפול התינוק היה מלא בהפרשות של קיא". הפרמדיק סיפר כי האמא הייתה במצב נפשי קשה מאוד, בכתה והייתה היסטרית. במשטרה החלו בחקירת האירוע וגבו עדויות מהמטפלת והאם, אולם עדיין לא ברור אם המוות אירע כתוצאה מרשלנות או שמא בעקבות מחלתו של התינוק.

טרגדיה: תינוק הקיא, איבד הכרה ומת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת