בניגוד לצו בית הדין: שיבושים קשים בתנועת הרכבות

עובדי רכבת ישראל החליטו הבוקר לשבש את תנועת הרכבות, למרות צו בית הדין לעבודה שהנחה אותם לעבוד כרגיל. נוסעים רבים שנתקעו בתחנות השונות מדווחים על עיכובים ועל ביטולי קווים: "הם ממשיכים להגיד שמדובר בתקלה טכנית"

שיבושים קשים בתנועת הרכבות הבוקר: נוסעים רבים מדווחים על ביטולי נסיעות ברחבי הארץ בעקבות מה שמגדירים עובדי הרכבת "תקלה טכנית", אלא שהנוסעים זועמים: מדובר בשיבושים מכוונים ולא בתקלה.

מדוברות רכבת ישראל נמסר כי העובדים מפרים צו שניתן להם על ידי בית המשפט, הקובע כי עליהם להפעיל את הרכבות. שופטת בית הדין לעבודה בתל אביב הורתה לעובדים לפסיק את ההשבתה ולשוב במהירות לעבודה.

נוסעים רבים שלחו פניות למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט, וסיפרו על שיבושים קשים בביטול הרכבות הבוקר. סלבה סנדלר שהגיע הבוקר לתחנת אשקלון סיפר בריאיון לערוץ החדשות: "אני קרוב לשעה ברציף. כל חצי שעה אמורה להגיע רכבת - אבל היא פשוט לא מגיעה. חצי מהאנשים שהיו כאן עזבו את הרכבת ונסעו בדרכים חלופיות.

"זה סיוט", טוען סלבה ומדגיש: "אמרו שזה תקלה במערך הרכבת, אבל קשה להאמין שזאת תקלה. אני נוסע יום יום ואני זקוק לרכבת כדי להגיע לעבודה. אני מאחר כבר בשעה, ואף אחד לא יחזיר לי את הכסף שהפסדתי".

נוסעת נוספת סיפרה "ישנם ביטולי רכבות באופן אקראי גם בהוד השרון וראשון לציון, שיבושים בכוונה". עובדי הרכבת בתגובה מאשימים את ההנהלה בשיבושים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת