טרגדיה בצפון: בני זוג התאבדו יחד ברכב

עובד ניקיון של רשות הטבע והגנים הופתע הבוקר לגלות רכב שמנועו פועל ביער סמוך לנשר. כשהתקרב לרכב התברר כי בתוכו נמצאות גופותיהם של בני זוג בשנות ה-60 לחייהם, שהחליטו לשים קץ לחייהם באמצעות חיבור האגזוז לתוך תא הנוסעים של המכונית. השניים השאירו על שמשת הרכב מכתב פרידה מהילדים. מותם נקבע במקום

בני זוג בשנות ה-60 לחייהם, המתגוררים בשכונה מבוססת בחיפה, נמצאו הבוקר ללא רוח חיים לאחר ששמו קץ לחייהם יחדיו ברכב המשפחתי.

עובד ניקיון של רשות הטבע והגנים גילה הבוקר רכב מסוג הונדה שמנועו פועל בחניון היערנים ביערות הכרמל. כשהתקרב לרכב כדי להציץ בתוכו, נדהם לגלות בתוכו גבר ואישה ללא הכרה. השניים ככל הנראה חיברו את צינור המפלט באמצעות שרוול לתוך תא הנוסעים, וסגרו את החלונות - וכך שמו קץ לחייהם.

"ראש צוות הניקיון הגיע ב-5:30 בבוקר למקום, לפתוח את היום ולהתחיל לנקות", סיפר דובר רשות הטבע והגנים לחדשות 2 באינטרנט. "אז הוא ראה את המכונית, ואת בני הזוג יושבים בפנים. הוא מיהר להתקשר למשטרה ולמנהליו ולדווח על האירוע".

על שמשת הרכב נמצא מכתב שכתבו בני הזוג, בו השאירו את מספר הטלפון של ילדיהם כדי שמי שימצא אותם יוכל לספר להם מה אירע, וכן דברי פרידה מהילדים. הסיבה להתאבדות היא ככל הנראה מחלה קשה ממנה סבל אחד מבני הזוג, אולם טרם התבררו פרטים מלאים על כך.

צוות מד"א-כרמל שהוזעק למקום על-ידי הפקח נאלץ לקבוע במקום את מותם של הגבר בן ה-69 ושל האישה בת ה-64. המשטרה פתחה בחקירה, אולם החשד הראשוני הוא התאבדות כפולה ולא אירוע פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת