"אביה הרוחני" של יוסטון בישראל: "רצתה להתגבר על ההתמכרות"

בן עמי בן ישראל, מנהיג קהילת הישראלים העבריים בדימונה, אירח את הזמרת המנוחה בישראל ב-2008 ועמד עמה בקשר קרוב. "היא הייתה החברה הכי טובה שלנו", סיפר בריאיון. "בזמן האחרון הזמנתי אותה לבוא לישראל ולבלות פה זמן, שנוכל לעזור לה להתגבר"

אוהביה של וויטני יוסטון, שנמצאה הלילה ללא רוח חיים, בוודאי זוכרים את ביקורה ההיסטורי בישראל ב-2003 עם בעלה בובי בראון. מארחיהם היו אנשי קהילת הישראלים העבריים בדימונה.

מנהיג הקהילה, בן עמי בן ישראל, אף הוגדר "אביה הרוחני" של הזמרת האדירה שהלכה לעולמה בחדר מלון בלוס אנג'לס. "נדהמתי, זה קשה מאוד להאמין שדבר כזה קרה לה", אמר הערב בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי.

"אני הכרתי אותה באופן אישי", הוסיף מי שמכנה את יוסטון "בתו הרוחנית". "היא הייתה דווקא אישה נחמדה שאהבה את ישראל ולא הייתה מרוצה או שמחה מזה שהיא נתפסה בסמים".

לדבריו, "היא רצתה להתגבר על זה. בזמן האחרון הזמנתי אותה לבוא לישראל ולבלות פה זמן, שנוכל לעזור לה להתגבר על העניין הזה". על הישגיה בתחום המוזיקה סיפר: "דבר אחד בטוח, היא הייתה הזמרת הכי גדולה בתולדות השחורים בארה"ב, ללא ויכוח. בזמן האחרון היא התקשתה בקול שלה אבל אין זמרת אחרת בין השחורים בארה"ב שנוכל להשוות איתה".

"היא הייתה החברה הכי טובה שלנו ואף פעם כשהיינו ביחד, לא ראיתי או הרגשתי את הצד האחר שלה", תיאר בן ישראל את דמותה. "בתוך הקהילה יהיו לה זיכרונות לנצח, גאווה לקשר שקיימה עם ארץ ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת