חקירת ה"פגע-וברח" ליד יקנעם - נהגת העידה: פגעתי בעצם לא מזוהה

צעירה מהצפון התייצבה הבוקר במשטרה וקשרה עצמה לתאונת הדרכים הקטלנית שגבתה את חיי החיילת מנאש יאזצ'ו. היא סיפרה כי חשה שהג'יפ שבו נהגה ספג פגיעה מגורם שלא הצליחו לזהות בשל העלטה ששררה באותה עת באזור. רכבה הועבר לבדיקות

חקירת תאונת "פגע-וברח" ליד יקנעם שגבתה את חייה של החיילת מנאש יאזצ'ו נמשכת, והיום נרשמה בה התפתחות משמעותית. צעירה בת 21 המתגוררת באחד המושבים בחבל התעכנים שליד עפולה התייצבה הבוקר במשטרה ומסרה עדות שבה אמרה כי נהגה בכביש שבו נדרסה החיילת וחשה שפגעה עם רכבה בעצם שלא הצליחה לזהות בשל העלטה ששררה באזור.

הצעירה נהגה בג'יפ "טויוטה ראב-4" - שהועבר לידי בוחני התנועה כדי לאסוף ממנו ראיות. לפי ההערכה במשטרה, הייתה הנהגת מעורבת בתאונה - אך עם זאת, לא ברור האם הייתה הראשונה שפגעה ביאזצ'ו וגרמה למותה או שהתנגשה בה אחרי שנדרסה.

מבדיקת בוחני התנועה בזירת התאונה עלתה ההערכה שהחיילת, שככל הנראה התפרצה לכביש בעודה בגילופין, נפגעה על ידי לא פחות מארבעה כלי רכב. חלק מהנהגים, שהבחינו במתרחש וניסו למנוע את התאונה, סטו בפתאומיות מנתיב נסיעתם - הידרדרו לתעלה ונפגעו קלות.

מנאש נהרגה חודש לפני השחרור מצה"ל 

בני משפחתה של יאזצ'ו קיבלו אתמול את בשורת האיוב על מותה והתקשו להשלים עם הטרגדיה שפקדה אותם. בשיחה עם חדשות 2 סיפרו אמה ואחיה כי בעוד חודש בלבד הייתה אמורה מנאש לסיים את שירותה הצבאי - ולסייע לכלכל את משפחתה. "היא אמרה שעוד מעט תתחיל לעבוד ותעזור לפרנס", אמרו השניים כשדמעות חנקו את גרונותיהם.

מאז התאונה, ממשיכים במשטרה בניסיונות לאתר את הנהג שפגע במנאש, גרם למותה - ונמלט כשהוא מפקיר אותה על הכביש. בין המנחמים שפקדו את בית המשפחה גם ראש העיר יקנעם, סימון אלפסי, שהביע זעזוע מהמעשה: "איך יכול להיות שנהג דרס חיילת ולא הושיט לה עזרה? זה פשוט לא מקובל", הוא אמר בזעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת