אלי טביב עולה להתקפה

בפעם השנייה בתוך חודש הושלך רימון לעבר ביתו של הבעלים השנוי במחלוקת של הפועל ת"א בכדורגל. זה היה כנראה תמצית כל הסיפור של סוחר שהתחיל במכירת חולצות במיאמי והפך למיליונר. בראיון הוא הבהיר לאוהדים כי אין בכוונתו לוותר על הקבוצה - על אפם וחמתם

קשה שלא לשים לב לעובדה שאלי טביב, הבעלים של הפועל תל אביב בכדורגל, לא זוכה להערכה רבה מצד אוהדי הקבוצה. רימון העשן שהושלך לעבר ביתו בשכונת אפקה שבצפון תל אביב הוא כנראה אחת הסיבות לכך שהוא חש בנוח יותר להעניק את הריאיון עמו מביתו השני - הרחק במיאמי.

"התמודדתי עם הרבה דברים בחיים שלי, אבל לא עם מקרים כאלו", הוא סיפר - והדגיש: "אני איש חזק. מישהו צריך לחנך, לעמוד על הרגליים ולהילחם באנשים האלה. כל ההסתה הזאת התחילה במהלך העסקי שעשיתי בקיץ, כשרכשתי את הקבוצה. היו אנשים שזה לא מצא חן בעיניהם והם התארגנו".

את הביקורת שנמתחת נגדו דחה טביב מכל וכל. "הכל מתנהל בצורה הכי טובה", הוא הדגיש - והוסיף: "אומרים שההתנהלות לא טובה. אני מנהל מערכת גם בארצות הברית אז אני יכול לנהל מערכת גם בהפועל תל אביב. תפקיד האוהדים הוא לעודד את הקבוצה ולא להתעסק בדברים אחרים. "אי אפשר להתווכח עם עובדות. יש רק הצלחות מאז שאני בהפועל תל אביב. המועדון חזק כלכלית בזכות ניהול נכון".

טביב התייחס לאצבע המאשימה שכוונה לעברו כמי שהביא לכאורה למעורבות של אישים שונים מעולם הפשע בקבוצה והתעקש כי מדובר בקנוניה שנועדה לפגוע בו באופן אישי. "מי שחולק על הניהול שלי - לא מבין בניהול", הוא קבע. "לאותם האוהדים לא אכפת מהמועדון. רוצים להכפיש את השם שלי. אני לא קשור לשום גורם עברייני. זה תירוץ טוב להגיד למה לא רוצים את אלי טביב".

על אירוע השלכת הרימון לעבר ביתו בתל אביב אמר טביב: "אשתי מחזקת אותי ואנו לא ניתן לשום אדם לשנות את אורח החיים שלנו. אין לי אויבים בארץ. אני לא בריב עם שום אדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת