חשד לפגע וברח בצפון: חיילת נהרגה

חיילת בת 19 שניסתה לחצות את הכביש סמוך ליקנעם נפגעה על ידי רכב ונהרגה. הנהג הפוגע נמלט על פי החשד מהמקום. מכוניות נוספות שעברו בכביש פגעו בצעירה. רכב אחד שניסה להתחמק התהפך, שתי הנוסעות נפצעו

תאונה מחרידה בצפון: חיילת כבת 19 נדרסה למוות מחוץ לתחנת דלק הסמוכה ליקנעם לפנות בוקר. ככל הנראה, ניסתה הצעירה לחצות את הכביש כשהיא שיכורה, ונפגעה על ידי מספר כלי רכב. בנוסף לצעירה, נפצעו שתי נוסעות באורח קל-בינוני, לאחר שניסו להימנע מפגיעה בגופה - וסטו לתעלה.

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה עולה, כי החיילת רצה לכביש במקום חשוך כשהיא תחת השפעת אלכוהול, ואז נדרסה על ידי מספר כלי רכב. חלק מהנהגים של כלי הרכב הפוגעים נשארו במקום, אך המשטרה חושדת כי הרכב הראשון שפגע בה נמלט מהמקום.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום גילו את הצעירה כשהיא ללא רוח חיים, ומותה נקבע במקום. הודעה נמסרה לבני משפחתה. המשטרה הקימה צוות חקירה מיוחד לבדיקת נסיבות האירוע, ולאיתור הנהג שדרס את החיילת למוות.

המשטרה: "אין מידע לגבי הרכב הפוגע"

רפ"ק רומן בורנשטיין, קצין בוחנים מחוז צפון שהוזעק למקום סיפר לחדשות 2: "נמצאה גופה של בחורה צעירה מוטלת על הכביש. כנראה כתוצאה מפגיעה של רכבים שעברו במקום. כרגע אין לנו מידע לגבי הרכב הפוגע ומתבצעות פעולות חקירה שאנחנו מבצעים גם בשטח".

"בהזדמנות זו אני רוצה לפנות לכל מי ששומע, אם מישהו היה במקרה באותן שעות במקום וראה את התרחשות התאונה, הוא מתבקש לפנות ליחידת הבוחנים בעמקים, עפולה, ולמסור לנו כל מידע הנוגע לאירוע", ביקש בורנשטיין.

שתי הנוסעות שנפצעו גם הן כשסטו מן הכביש, פונו על ידי צוותי מד"א לבית החולים רמב"ם בחיפה. מצבן מוגדר קל-בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת