תוך 8 חודשים: 2 טרגדיות במשפחה אחת

פועל בניין שאיבד את בנו הפעוט רק לפני שמונה חודשים בנפילה מגובה, נהרג גם הוא היום במהלך העבודה באתר בנייה בקריית ביאליק. הוא השאיר אחריו אישה ושלושה יתומים. בני המשפחה: "לפני שמונה חודשים קברנו את הבן, היום אנחנו קוברים את האבא. אסון אחד רודף את השני"

האב ובנו - שנהרג לפני מספר חודשים (באדיבות סונארא ובוקרא.נט)

פועל בניין מהכפר עראבה ליד סכנין נהרג היום בשעות הצהריים, לאחר שנפל מהקומה השלישית באתר בנייה בקריית ביאליק. במשטרה בודקים חשד לרשלנות מצד הקבלן המעסיק, ודיווח הועבר למשרד העבודה. הוא השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

הפועל, נידאל נעאמנה בן ה-33, יצא הבוקר לעבודה כמדי יום, אולם במהלך היום התרחש האסון והוא נפל אל מותו. קרובי משפחתו סיפרו כי הם עדיין לא מעכלים את הטרגדיה הקשה הזו. "הוא עשה הכל כדי להביא פרנסה למשפחה", אמרו.

אלא שמדובר לא בטרגדיה אחת, אלא בטרגדיה כפולה: רק לפני כשמונה חודשים נהרג בנו של נדאל, אחמד, לאחר שנפל בבית המשפחה. הוא נפגע אנושות בראשו ופונה לבית החולים, שם נקבע מותו.

"לפני שמונה חודשים קברנו את הבן, היום אנחנו קוברים את האבא. שני קברים אחד ליד השני", אמרו היום בני המשפחה בצער, והוסיפו "אנו נעשה הכל כדי לתמוך במשפחה ובאישה, ונעזור לה לעבור את התקופה הקשה הזו שבה אסון אחד רודף את השני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת