אלעד: ילד בן 6 שיחק במרפסת, נפל ונפצע קשה

חשש לחיי ילד בן 6 מהיישוב אלעד, שמאושפז במצב קשה עם שברים בגולגולת לאחר שנפל ממרפסת ביתו בקומה ה-2 לתוך חצר בית ריק. מתנדבים שהגיעו למקום טיפסו באמצעות סולם לדירה הריקה אליה נפל הילד והעניקו לו טיפול ראשוני. בהמשך הוא פונה לבית החולים "בילינסון". המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע

פינוי הילד לבית החולים, הערב (חדשות 24)

טרגדיה ביישוב החרדי אלעד: חשש לחיי ילד בן 6 שנפצע באורח קשה, לאחר שנפל מהקומה השנייה בביתו ברחוב רבי שמעון בן שטח. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לילד טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים.

מחקירה ראשונית עולה כי הילד ככל הנראה ניסה לעבור ממרפסת ביתו לדירה סמוכה, אולם איבד את שווי משקלו ומעד מגובה של 6 מטרים. מעוצמת הנפילה, איבד הילד את הכרתו ונפצע בראשו.

כונני "איחוד הצלה" שהוזעקו לזירת האירוע גילו לתדהמתם כי מדובר בבנו של מתנדב בכיר בארגון. משה סעדון, חובש "איחוד הצלה" שהגיע למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי אימו של הילד שהתה בדירה בשעה שנפל והיא זו שצילצלה למשטרה. "הילד נפל לדירה אחרת בה לא היה אף אחד, ונאלצנו להזעיק כוחות כיבוי על מנת שיפרצו את דלת הדירה", סיפר החובש.

החובש סיפר כי התושבים במקום לא רצו לבזבז זמן עד להגעת כוחות הכיבוי ופעלו בכוחות עצמם. "לא רצינו לבזבז זמן, אז אילתרנו סולם ונכנסו למרפסת אליה נפל הילד", סיפר.

צוות מד"א-ירקון שהגיע בהמשך למקום פינה את הילד לבית החולים "בילינסון" בפתח תקווה, במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם. בהמשך נמסר כי הילד סובל משברים בגולגולת והוא מטופל בשעה זו. המשטרה ערכה לאמו של הילד תשאול ראשוני והחלה בחקירת נסיבות האירוע.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת