תינוקת הובהלה לביה"ח עם שבר בעצם בגולגולת

תינוקת בת 11 חודשים מכפר בגליל הובאה למרכז הרפואי זיו בצפת, כשהיא סובלת משבר בעצם הגולגולת וקריש דם בראש. לדברי הוריה היא נפלה מידי האב ונחבלה בראשה. התינוקת מטופלת במחלקת ילדים כשהיא בהכרה מלאה. פרטי המקרה נמסרו לשירות הסוציאלי

תינוקת הובהלה לביה"ח עם שברים בראשה. איל (sutterstock)

מקרה נוסף של חבלה מסתורית עם מעורבות של תינוקות: תינוקת בת 11 חודשים מאחד הכפרים באזור הגליל, הובהלה על ידי הוריה לחדר המיון של המרכז הרפואי "זיו" בצפת כשהיא סובלת משבר בצידו השמאלי של ראשה. הוריה טוענים כי נפלה מידיו של האב ונחבלה.

בבדיקה שנערכה לתינוקת התגלה שבר בעצם הגולגולת וקריש דם בין המוח לעצם באזור השבר. כעת היא מטופלת במחלקת ילדים במרכז, כשהיא בהכרה מלאה.

יעל שביט, דוברת המרכז הרפואי "זיו" אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "על פי הגרסה של אבי התינוקת, היא החליקה לו מהידיים בזמן שהחזיק אותה. היא סובלת משבר בגולגולת וב-24 שעות הקרובות יחליטו הרופאים על המשך ההליך הרפואי, בהתאם לחומרת השבר שממנו סובלת".

"הוריה של התינוקת נמצאים לצידה כל הזמן. אנו מסרנו הודעה למחלקת הרווחה, כפי שמתבקש על פי ההליך הבירוקרטי. לפי מה שידוע לנו, ההורים הביאו את התינוקת לבית החולים, זמן קצר לאחר הנפילה, ולאחר שהבחינו בנפיחות בראשה", הוסיפה שביט.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת