נקבע מותו של הנדרס מצומת אלון

אבי בן ציון, תושב בקעת הירדן בן 63, מת מפצעיו בבית החולים לאחר שנשדד ונדרס אתמול בשומרון. כוחות הביטחון עצרו שלושה תושבי השומרון בחשד לביצוע המעשה ונבדקת האפשרות כי הרקע לאירוע הוא לאומני

אבי בן ציון

הישראלי נהרג בתאונה או בפיגוע? הערב (שלישי) נקבע מותו של אבי בן ציון, בן 63 ואב לארבעה, שנדרס אתמול בצומת אלון שבשומרון לאחר שנשדד רכבו. בן ציון, תושב נתיב הגדוד בבקעת הירדן, נמצא אתמול מחוסר הכרה על הכביש קרוב לתפוח ופונה במצב קריטי, והרופאים בבית החולים בילינסון נאבקו על חייו במשך שעות ארוכות אך נאלצו לקבוע את מותו. שלושה חשודים תושבי השומרון נעצרו, ונבדקת אפשרות כי המעשה בוצע על רקע לאומני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בן ציון היה בדרכו לביתו בבקעה, כאשר ככל הנראה נשדד, רכבו נגנב והוא נחבל קשות בראשו. בשלב זה עדיין לא ברור האם מדובר בתוצאה של דריסה או של חבלות אחרות. 

בשעות הלילה נעצרו שלושה חשודים תושבי הכפר קבלאן בשומרון, על ידי היחידה המרכזית של מחוז ש"י וכוחות צה"ל. "החשודים הועברו לחקירה בשירות הביטחון הכללי - בשלב זה של החקירה עדיין לא נשלל שום כיוון חקירה", הדגישו במשטרה.

עדי ראייה שנכחו אתמול במקום הבחינו ברכב פרטי שפגע בבן ציון - ונמלט מיד מן המקום, לכיוון צומת תפוח. המשטרה וכוחות הביטחון החלו בביצוע סריקות באזור לאיתור הנהג הפוגע. כוחות מד"א שהוזעקו למקום העניקו לפצוע טיפול רפואי ראשוני ואבחנו כי הוא סובל מחבלת ראש.