אם גילתה שבנה התאבד - ותלתה עצמה באותו חבל

גופת אישה כבת 50 תלויה מהתקרה, וגופת צעיר בשנות ה-20 לחייו שרוע על הרצפה תחתיה - זה המחזה שציפה לכוחות המשטרה וצוותי מד"א שהוזעקו לדירה בבניין מגורים בקרית עקרון. מתברר כי האם קמה משינה וגילתה שבנה התאבד. היא ניסתה להנשים אותו, וכשלא הצליחה - תלתה את עצמה באותו חבל. בנה השני הוא שמצא את הגופות

זירת האירוע, הערב בקרית עקרון (סוכנות הידיעות חדשות 24)

טרגדיה בקרית עקרון: אם שמצאה את בנה ללא רוח חיים לאחר ששם קץ לחייו, ניסתה להצילו וכשלא הצליחה - שמה קץ לחייה באותו חבל תלייה. 

תושבת קרית עקרון שקמה מהשינה נדהמה למצוא באחד החדרים בבית את בנה, בשנות ה-20 לחייו, כשהוא תלוי ללא רוח חיים. היא שיחררה אותו מהחבל וניסתה לבצע בו החייאה, ללא הצלחה. בשלב הזה היא ככל הנראה תלתה את עצמה - באותו חבל שבו בנה שם קץ לחייו.

בנה השני של האם חזר הביתה, גילה את מחזה הזוועה - גופת אמו התלויה וגופת אחיו על הרצפה - והזעיק את צוותי מד"א לדירה. להם לא נותר אלא לקבוע את מותם של השניים במקום.

"כשהגענו למקום גילינו את האמא תלויה, הבן היה על הרצפה עם סימני תליה על צווארו. נראה שהם היו תלויים במשך זמן ארוך", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מיכה שולם, חובש רפואת חירום ב'איחוד הצלה'. "ניסינו לעשות החייאה אבל זה היה אבוד, צוות מד"א שהגיע עם רופא קבע מוות לשניהם במקום".

"מי שגילה את הגופות היה אחד מהילדים, בשנות ה-20 לחייו. הוא הגיע עם אחותו והם ראו את האמא ואת הבן. מעבר לסערת רגשות גדולה, צעקות והיסטריה, התמונה עדיין לא ברורה", הוסיף החובש.

הבן כבר ניסה להתאבד בעבר

על פי עדויות השכנים, הבן כבר ניסה להתאבד בשנה שעברה, ללא הצלחה. מדובר באם חד הורית לארבעה ילדים. החוקרים גובים כעת עדות מהאח שגילה את גופת אחיו ואמו.  

כוחות גדולים של משטרת רחובות, כולל מפקד מרחב השפלה תת-ניצב שמעון בן הרוש, הוזעקו לזירה ובודקים את כל האפשרויות. לא נשלל עדיין החשד שמדובר ברצח והתאבדות, אך נכון לעכשיו ככל הנראה מדובר בטרגדיה של התאבדות כפולה.

בהכנת הידיעה השתתף יוסי זילברמן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת