צומת גולני: אופנוען פגע בכלב, התהפך ונהרג

רוכב אופנוע בשנות ה-30' לחייו נהרג בצהריים בצומת גולני, אחרי שפגע בכלב שחצה את הכביש, התנגש במעקה בטיחות והתהפך. לצוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה לא נותר דבר אלא לקבוע את מותו

רוכב אופנוע נהרג בצהריים בצומת גולני בצפון, לאחר שהתהפך כשפגע בכלב שחצה את הכביש. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הרוכב במקום.

במד"א מרחב ירדן התקבל דיווח סמוך לשעה 13:00, על רוכב אופנוע שהתהפך בצומת גולני. צוותים שהגיעו למקום מצאו בזירת התאונה גבר בשנות ה-30 לחייו, מוטל ללא רוח חיים בצד הכביש. מותו נקבע במקום. מבדיקה ראשונית עולה כי הרוכב פגע ככל הנראה בכלב שחצה את הכביש, התנגש במעקה בטיחות והתהפך.

שלשום נהרגו שני בני אדם בתאונות דרכים. צעיר כבן 25 שיצא לתקן תקר בגלגל מכוניתו בכביש 1 בין מחלף חמד לקסטל, נפגע מרכב שבא במהירות לכיוון מחלף חמד. הוא נהרג במקום.

בתאונה שנייה שהתרחשה שעות בודדות קודם לכן, נהרג הולך רגל שעמד בצומת יזרעאל לכיוון עפולה. רכב פגע בו מסיבה שאינה ידועה, ולאחר מכן הסתחרר ופגע גם ברכב חונה שעמד בצומת. כתוצאה מכך נפגעה נהגת הרכב שהמתין בצומת, אישה כבת 50, ואדם נוסף שהיה ברכב. מצבה של האישה מוגדר בינוני ומצבו של הגבר קל. שניהם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "העמק" בעפולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת