על קבר הצדיק בשומרון: כתובות שבח לרוצח משפחת פוגל

קברו של אלעזר בן אהרון הכהן הושחת, ועל המבנה סביבו נכתבו כתובות גרפיטי המהללות את אחד מרוצחי בני משפחת פוגל, חכים עוואד. מתפללים שהגיעו לקבר בליווי כוחות צה"ל צבעו מחדש את המקום. ראש המועצה האזורית שומרון: "מי שעוד מתפתה לסמוך במשהו על מחבלי הרשות הפלסטינית - שיביט בכתובות הנאצה"

הקבר שהושחת בשומרון. הלילה (מועצה אזורית שומרון)

מאות מתפללים שהגיעו אתמול לקברי צדיקים בשומרון, נדהמו לגלות כי אחד הקברים הושחת. על הקבר נכתבו כתובות בערבית המהללות את אחד מרוצחי בני משפחת פוגל ז"ל, חכים עוואד.

במהלך הלילה הגיעו הגיעו כ-500 מתפללים מלווים בחיילי צה"ל, לקבר אלעזר בן אהרון הכהן לרגל הילולת "שבעים הזקנים". על הקבר, שממוקם בכפר עווארתא הסמוך לאיתמר, נמצאו כתובות גרפיטי בערבית.

בין היתר, נמצאו כתובות המהללות את אחד מרוצחי חמשת בני משפחת פוגל ז"ל ביישוב איתמר, חכים עוואד, שנידון לחמישה מאסרי עולם. המתפללים וכוחות צה"ל מיהרו להביא למקום צבע לבן וניסו לצבוע את המקום.

לטענת המתפללים, זוהי לא הפעם הראשונה שקברים באזור זה הושחתו. ראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה, הביע זעזוע מחילול הקבר: "אם מישהו היה צריך עוד הוכחה על הברבריות והרצחנות של אויבינו המנסים לפגוע במדינת ישראל, מי שעוד מתפתה לסמוך במשהו על מחבלי הרשות הפלסטינית - שיביט בכתובות הנאצה והגרפיטי על קבר אלעזר, המהללות את הרוצח מבצע הטבח באיתמר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת