תיעוד: רגעי התאונה הקטלנית בנשר

כשנה וחצי מאז התאונה הקטלנית בנשר, בה נהרגו 7 בני אדם, אז נהג משאית שאיבד את הבלמים התנגש במכוניות ובהולכי רגל במסלול של מאות מטרים. בקרוב יחל משפטו - במסגרתו יוצג גם תיעוד ממצלמות אבטחה. צפו בתמונות שמתפרסמות לראשונה

שנה וחצי עברה מאז התאונה הקשה בנשר, בה נהרגו שבעה בני אדם ועשרות נפצעו לאחר משאית ששעטה בכביש בלי שליטה וללא בלמים. הערב (שני) מתפרסמות לראשונה תמונות ראשונות שתיעדו את רגעי התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד מצלמות האבטחה שהוצבו סמוך לכביש נראה נהג המשאית, שאיבד את הבלמים, מתנגש במספר מכוניות שעמדו ברמזור אדום ומועך את כל מה שעומד בדרכו. כתוצאה מההתנגשות, מכוניות עלו באש, והפצועים יוצאו מהן בריצה.

משם המשאית ממשיכה בדהירה ועברה את צומת נשר. הנהג, שאיבד שליטה, נעצר לאחר שמשאיתו דהרה עשרות מטרים והתנגשה בחומה.

זירת התאונה, בשנה שעברה (המייל האדום)

הנהג, תושב רהט שנפצע בתאונה באורח קל בלבד, שיחזר מספר פעמים את מסלול המוות. ועדה מיוחד של משרד התחבורה בדקה וקבעה שמשא יתר וטיפול לקוי גרמו לתאונה הקטלנית. בקרוב יתחיל משפטו של הנהג, שהואשם בהריגת שבעה בני אדם.

עו"ד שאדי סרוג'י (חדשות 2)

עו"ד תמי אולמן

פרקליטיו של הנהג, עורכי הדין שאדי סרוג'י ותמי אולמן, טוענים כי הוא אינו אשם בתוצאות התאונה. "מי שאחראי לטענתו בעניין הזה זה כמובן קצין הרכב והמוסכניק שבדק את המשאית", אמרה עו"ד אולמן. "לצערנו קרתה תאונה נוראית - לא באשמתו של הנהג".