צפו: קשיש נסע בניגוד לתנועה באיילון

קשיש בן 87 נעצר בנתיבי איילון בתל אביב לאחר שנסע בניגוד לתנועה במחלף ההלכה בנתיבי האיילון. לשוטרים הוא אמר: "התכוונתי להגיע לחוף הילטון, נסעתי בזהירות". השוטר שעצר אותו לחדשות 2 באינטרנט: "הוא היה נראה מבולבל והיה בנעלי בית, לא ברור איך טעה בדרך". רישיונו נלקח ומשפחתו אספה אותו. כך זה נראה

במהלך סוף השבוע התקבל במהלך הלילה דיווח במטה השליטה של מחוז תל אביב של המשטרה, על רכב פרטי שנוסע בניגוד לתנועה במחלף ההלכה בנתיבי איילון. ניידות אגף התנועה שהגיעו למקום גילו שהנהג הוא בן 87 תושב מרכז הארץ.

הקשיש טען כי התכוון לנסוע לחוף הילטון בתל אביב וכי "נהג בזהירות". השוטרים הובילו את הנהג לאגף התנועה בבית דגן, שם נאסף על ידי משפחתו. בנוסף, המשטרה לקחה מהקשיש את רישיונו וכשירותו לנהיגה הועברה לבדיקת משרד הרישוי.

המשטרה: הוא לבש נעלי בית ונראה מבולבל

השוטר שעצר את הקשיש, רב סמל מתקדם רווה צוריאנו, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על האירוע. "בלילה בין חמישי לשישי קיבלתי דיווח על רכב שנוסע בניגוד לתנועה", תיאר השוטר. "קיבלנו קריאות מהמוקד וראינו את הרכב נוסע בניגוד לתנועה והבהבנו לו - הוא עצר וראינו שמדובר באיש מבוגר שלבש נעלי בית והיה מאוד מבולבל".

צוריאנו הוסיף כי הקשיש טען כי הוא היה בדרכו לחוף הילטון וכי הוא התבלבל. במשטרה ציינו כי הם עדיין לא מצליחים לשחזר איך הוא טעה בדרך בצורה כזו.

לפני יותר מחצי שנה המשטרה עצרה קשיש בן 92 לאחר שנסע נגד כיוון התנועה גם כן בנתיבי איילון. הנהג נסע לאורך חמישה קילומטרים עד שנעצר במחלף קיבוץ גלויות. אז הוא סיפר לשוטרים "כנראה התבלבלתי, איבדתי את הצפון, מיהרתי ליום ההולדת של חבר בבית החולים איכילוב". גם אז החליטה המשטרה לשלול את רישיונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק