ילדה בת 8 נמצאה לבדה בצד הכביש

אזרחים שמצאו ילדה בת 8 הולכת לבדה בכביש 40, סמוך למחלף לוד, הזעיקו שוטרים שהגיעו לטפל בילדה. "הגעתי למקום והצעתי לילדה מסטיק ומים כדי להרגיעה", סיפר שוטר שהגיע למקום. הילדה הועברה לתחנת המשטרה, שם התברר: הילדה ברחה מהבית. הילדה הוחזרה להוריה

ילדה נמצאה לבד ליד הכביש. אילוסטרציה (רויטרס)

מה עשתה ילדה בת 8, הולכת לבדה על כביש 40, סמוך למחלף לוד? במהלך היום התקבל דיווח דיווח על ילדה שהלכה לבדה בכביש. משטרת התנועה שביצעה סריקות באזור אחר הילדה, מצאה אותה ברכבם של בני זוג תושבי בית אריה שהבחינו בילדה, עצרו את נסיעתם והגישו לה סיוע.

השוטר שהגיע למקום, רס"ב ברוך אדגה מחוז שפלה של משטרת התנועה, ניסה להרגיע את הילדה שהייתה מבוהלת. "הגעתי למקום והצעתי לילדה מסטיק ומים כדי להרגיעה. כשהבנתי מאיפה היא, צילצלתי לתחנת המשטרה על מנת שיגיעו במהרה לפנות אותה בשלום", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

במקביל, הגיעה אמה של הילדה לתחנת המשטרה בלוד כדי לדווח על כך שהיא נעדרת. המשטרה עירבה את שירותי הרווחה, ולאחר שיחה קצרה, הילדה שברחה מהבית - הוחזרה להוריה.

לימור, האישה שמצאה את הילדה סיפרה: "אני לא גיבורה גדולה, בסך הכל פעלנו כמו שכל אחד אחר היה עושה. נסענו לבילוי עם חברים בכביש משדה התעופה לכיוון תל אביב, ראינו ילדה בצד הדרך, קלטנו מיד שהיא במצוקה. בקושי לבושה, בלי גרביים. ירד גשם ועצרנו לידה. הילדה לא הבינה אותי כי היא דוברת ערבית. לאחר שהשגנו את אמונה הכנסנו אותה לרכב, חיממנו את האוטו, גרבתי לה את הגרביים שלי".

"הזמנו ניידת, הילדה נבהלה מהמשטרה ואחזה בי בחוזקה מהפחד", אמרה לימור והוסיפה: "אני, בעלי ושלושת הילדים נסענו בליווי השוטרים לתחנת המשטרה בלוד. השוטרים קיבלו אותה יפה, היא לא שיחררה לי את היד. רק כשהיא ראתה שהשוטרים נחמדים היא הסכימה להתלוות אליהם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת