גבעת שמואל: נהג סטה מהכביש - ונכנס לתוך מכולת

הולך רגל נפצע הבוקר באורח קל-בינוני מפגיעת רכב שאיבד שליטה ועלה על המדרכה ברחוב מרכזי בגבעת שמואל. הנהג סטה מנתיבו מסיבה לא ברורה, פגע במעקה ונכנס עם המכונית ישירות לתוך חנות מכולת. הולך רגל פונה במצב קל-בינוני. עד ראייה: "בהתחלה חשבנו שזה פיגוע דריסה"

זירת התאונה, היום (אבי הכהן - חדשות 24)

בהלה פרצה הבוקר במרכז גבעת שמואל, לאחר שנהג שאיבד שליטה על רכבו עלה במהירות על המדרכה, פגע בגדר - ונכנס חזיתית באחת החנויות. הולך רגל שהיה על המדרכה נפצע באורח קל-בינוני.

האירוע התרחש הבוקר ברחוב בן גוריון בעיר. אבי כהן מאיחוד הצלה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בהתחלה היה חשד כי מדובר באירוע פח"ע, לאחר שהרכב נסע היישר לתוך קבוצת הולכי רגל שהיו על המדרכה. "נהג הרכב, ככל הנראה בשנות ה-70 לחייו, איבד שליטה, פגע במעקה, הפיל אותו ונבלם רק בתוך החנות", הוסיף כהן.

"הוא פגע בהולך רגע שיצא מהחנות ופצע אותו באורח קל-בינוני עם שברים פתוחים", הוסיף כהן וציין כי "הנהג סירב להתפנות והיה מאוד מבולבל". לאחר בדיקה שנערכה לנהג במקום, התברר כי הוא ככל הנראה הוריד עיניו לרגע מהכביש וסטה מהנתיב.

מאיר זרגיאן, מתנדב "הצלה גוש דן", הוסיף כי "נהג הרכב, שנפצע באורח קל בלבד, סירב להתפנות לבית החולים למרות הפגיעה שספג".

הפצוע שקיבל טיפול ראשוני במקום, פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים "שיבא" תל השומר. הנהג שנפצע באורח קל התעקש להתפנות באופן עצמאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק