אמו של התינוק שנשך נחש: "ראיתי אותו אוחז את ראשו בשיניו"

תינוק בן שנה משפרעם הצליח הבוקר להכריע נחש - בנשיכה. אמו שנכנסה לחדרו מצאה אותו כשהוא אוחז בנחש, לאחר שנגס בראשו. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט שחזרה האם את אחד הרגעים המפחידים בחייה. בשפרעם בטוחים שגדל בקרבם הרקולס קטן

הרקולס בשפרעם? הבוקר מצא את מותו נחש באורך 40 ס"מ, בתוך פיו של עימאד עליאן בן השנה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפרה היום אמו גדיר, על הרגע המבהיל שבו הבחינה בבנה אוחז בזוחל שחדר לבית המשפחה. בזמן ששיחזרה האם בפני המצלמות את הרגעים הקשים שעברה, בנה הקטן אחז בגופת הנחש שהרג, והמשיך לנגוס בראשו.

לדבריה של האם, בשעות הבוקר הכינה לבנה אוכל במטבח. באותו הזמן שיחק התינוק ליד המיטה בחדרו. "כשהגעתי לחדר, ראיתי כי בני תופס את הנחש בפיו, וממש אוכל לו את הראש. נבהלתי מאוד וצעקתי לשכנים שיגיעו במהירות", שיחזרה האם והוסיפה: "אחרי מספר דקות, התעלפתי מרוב הבהלה".

"זו הפעם הראשונה שאני רואה ילד שלי בכזו סכנה"

בעקבות זעקותיה של האם, הגיעו השכנים המבוהלים לבית המשפחה בשכונת החיילים המשוחררים בשפרעם, והצליחו להוציא את הנחש מבין שיניו של התינוק, שסירב לעזוב את הזוחל שאחז בפיו. כשהיא רועדת בכל חלקי גופה סיפרה גדיר: "אני עדיין לא מאמינה למה שראיתי, זו הפעם הראשונה שאני רואה ילד שלי בכזו סכנה".

ההורים ההמומים פינו את עימאד לקופת החולים המקומית, ומשם הוא הובהל להמשך טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה. שם הרגיעו אותם הרופאים, וסיפרו להם כי הנחש שבנם "זלל" אינו ארסי.

הפעוט שוחרר לביתו כשהוא במצב טוב, ונשאר תחת השגחת ההורים למשך 24 שעות בביתם. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, הדגישה האם כי היא הסבירה לבנה שהמעשה שעשה מסוכן, וכי היא מקווה שהמקרה לא יישנה בעתיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת