שכלה את בעלה ובנה היחיד בפיגוע - וילדה בת

פועה פלמר איבדה לפני ארבעה חודשים את בעלה אשר ובנה יונתן ז"ל, כשפלסטינים השליכו אבן גדולה אל מכוניתם ליד חברון וגרמו לרכב להתהפך. היא הייתה אז בחודש החמישי להריונה, והיום, בשמחה מהולה בעצב, ילדה בת שלא תזכה להכיר את אביה ואת אחיה

אשר פלמר ובנו יונתן ז"ל

חמישה חודשים חלפו מאז נרצחו אשר פלמר מקריית ארבע ובנו התינוק יונתן, בן שנה במותו, בפיגוע שבו השליכו פלסטינים אבן קטלנית אל המכונית שבה נסעו באזור חברון. היום היו עסוקים בני המשפחה בשמחה מהולה בעצב - כשאלמנתו של פלמר ילדה בת משותפת לה ולבעלה המת, שלא תזכה להכיר את אביה ואחיה.

הפיגוע התרחש בספטמבר האחרון, בעת שעיני הקהילה הבינלאומית היו נשואות לעבר מטה האו"ם בניו-יורק - שם נאמו ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן והתנגחו האחד בשני. תחילה סברו במשטרה כי פלמר ובנו נהרגו בתאונה, אך כעבור ימים ספורים התברר כי השניים נפלו קורבן למעשה טרור.

בזמן הרצח הייתה אלמנתו של אשר, פועה פלמר, בחודש החמישי להריונה. בימים שאחרי הפיגוע, כשבני המשפחה ישבו שבעה, הם ציינו בעצב את יום הולדתו של הבן יונתן.

התיעוד מהזירה חשף: פיגוע - לא תאונה

בסרטון שצילמו אנשי ארגון "הצלה יו"ש", דקות ספורות אחרי הדיווח על התהפכות רכבם של פלמר ובנו בכביש 60, נראים הכוחות ליד הרכב ההפוך והמעוך, כשעל השמשה הקדמית של בולט חור גדול שנפער מפגיעת האבן שנזרקה. בתוך המכונית, לצד גופתו של התינוק, אותר סלע גדול המתאים בממדיו לסדקים בזכוכית.

"אני פה במקום התאונה, יש פה אבא ותינוק בן כמה חודשים הרוגים", דיווח בקשר אחד מאנשי ההצלה שהגיעו למקום. "אנחנו רואים פגיעה של אבן בשמשה הקדמית, ואבנים על הכביש". אדם נוסף נשמע כשהוא צועק: "אתם נורמליים, תראו איזה סלע יש באוטו, אלוהים!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת