בני הזוג שלכלכו הסבירו: "לא ניקינו אחרינו בגלל החשיכה"

הרשת סוערת בעקבות הפרסום על בני הזוג שהשאיר אחריהם ערימת לכלוך וקישוטים, לאחר שחגגו הצעת נישואין רומנטית ביער הנשיא. הבוקר הסבירה קרובת משפחתם כי "האירוע הסתיים מאוחר ובגלל החשיכה לא ניקינו, אך מאז הכול כבר נוקה". בני הזוג פרסמו הודעת הסבר בדף הפייסבוק שלהם

חבריהם של בני הזוג מנקים את היער (באדיבות המשפחה)

בעקבות הפרסום בחדשות 2 באינטרנט על הצעיר שהציע השבוע נישואין לחברתו ביער הנשיא, והשאיר מאחוריו את ערימת הקישוטים והלכלוך, מבלי שטרח לאסוף אותם, הסבירה קרובת משפחה של בני הזוג כי "האירוע הסתיים בשעת לילה מאוחרת, ובגלל החשיכה לא הספקנו לנקות".

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפרה האישה כי "התמונות צולמו בשעה מוקדמת, אך הכול נוקה מאז, כל החברים התאספו והשיבו את היער למצבו הקודם - נקי".

בני הזוג עצמם פרסמו היום הודעה בדף הפייסבוק שלהם, בה כתבו: "חברים יקרים! אני מבינה שמסתובבת בפייסבוק כתבה שמנסה לפגוע בשמחה של אחרים. רק לידיעתכם, הצעת הנישואין הייתה בשעות הערב, המקום היה חשוך לא הייתה שום אפשרות לנקות את המקום בבוקר שלמחרת המקום נוקה".

ובינתיים הסערה ברשת נמשכת בעקבות הצעת נישואין שהתחילה כרומנטית אך הסתיימה כמלכלכת במיוחד. התמונות שפרסם מטייל זועם, שהבחין אתמול בבוקר בשאריות הלכלוך, גוררות אלפי שיתופים ותגובות בדפי הפייסבוק שלהם.

בשעות הבוקר העלה הגולש לדף הפייסבוק שלו את התמונות המכעיסות תחת הכותרת: "הישראלי המכוער". "לא יודע ולא אכפת לי מה הוא והיא מרגישים אחד כלפי השנייה אבל מה שבטוח שעליי ועליך ועל כולנו הם לא שמים", כתב.

הגולשים הזועמים קראו לחשוף את האחראים למעשה, ולדאוג לכך שיבואו על עונשם במהרה. אחרים כתבו כי "הישראלי המכוער מטנף אבל גם צוחק לנו בפנים כשמבקשים ממנו לתקן את העוול שעשה ". "זוהי באמת דוגמה לתופעה שצריך לעקור מהשורש, את הבית שלו הוא לא היה מנקה?", שאלה גולשת נסערת. גולש נוסף הציע לחוקק חוק שיקבע כי כל מי שייתפס מלכלך, יקבל שנה של עבודות ניקיון בשמורות טבע ובצדי הכבישים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת