כך זיבלה הצעת הנישואין את יער הנשיא

אם חשבתם שהצעות נישואין בטבע הן תמיד דבר רומנטי, התמונות שלפניכם יגרמו לכם לחשוב מעט אחרת. צעיר שביקש אתמול את ידה של חברתו ביער הנשיא, השאיר אחריו ערימה של פסולת ושאריות של כל הקישוטים שבהם עשה שימוש לצורך הערב הרומנטי. מטיילים שהבחינו בזוהמה שהושארה העלו את התמונות לדף הפייסבוק. כך זה נראה

שלט ההצעה שהושלך (מתוך פייסבוק)

רומנטיקה או גועל נפש? הרשת סוערת בעקבות הצעת נישואין שהתחילה כרומנטית אך הסתיימה כמלכלכת במיוחד. צעיר שביקש אתמול את ידה של חברתו ביער הנשיא, השאיר מאחוריו את שאריות הקישוטים והלכלוך, מבלי שטרח לאסוף אותם אחריו.

מטיילים שעברו באזור מצאו למרבה הפתעתם את הזוהמה שכללה בלונים, כוסות פלסטיק ובקבוקי יין. אחד מהם החליט לצלם את השטח והעלה לדף הפייסבוק שלו את התמונות תחת הכותרת: "הישראלי המכוער". "לא יודע ולא אכפת לי מה הוא והיא מרגישים אחד כלפי השנייה אבל מה שבטוח שעליי ועליך ועל כולנו הם לא שמים", כתב הצעיר הזועם שפרסם את התמונות.

הפרסום גרר מאות תגובות ברשת החברתית. הגולשים הזועמים קראו לחשוף את האחראים למעשה, ולדאוג לכך שיבואו על עונשם במהרה. אחרים כתבו כי "הישראלי המכוער מטנף אבל גם צוחק לנו בפנים כשמבקשים ממנו לתקן את העוול שעשה ". "זוהי באמת דוגמה לתופעה שצריך לעקור מהשורש, את הבית שלו הוא לא היה מנקה?", שאלה גולשת נסערת. גולש נוסף הציע לחוקק חוק שיקבע כי כל מי שייתפס מלכלך, יקבל שנה של עבודות ניקיון בשמורות טבע ובצדי הכבישים.

כעת כל שנותר לגלות הוא האם הצעירה הסכימה להצעה המלוכלכת של בן זוגה?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת