פ"ת: תקרת חניון קרסה בגלל שקי חול ברחוב

שקי חול שהונחו ברחוב ההסתדרות בפתח תקווה גרמו הערב לקריסת חניון תת-קרקעי של מבנה מגורים. תחת ההריסות נלכד רכב אחד וכוחות ההצלה עדיין מנסים להגיע אליו, אולם ההערכה היא שבמקום אין לכודים או נפגעים. כך נראים מאמצי כוחות הכיבוי והחילוץ

עשרות אנשי כבאות, חילוץ והצלה וכוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו הערב לבניין מגורים בפתח תקווה, בו קרסה תקרת החניון התת-קרקעי. במקום עדיין לכוד רכב אחד, אולם ככל הנראה אין נפגעים או לכודים.

רכבי החילוץ חסמו את רחוב נורדאו ורחוב ההסתדרות בעיר משני הכיוונים, אך לאחר מספר שעות נפתח רחוב ההסתדרות לתנועה. עבודות פינוי הריסות התקרה - שטח של כ-30 מ"ר - יימשכו עד הבוקר, אז גם כנראה יחולץ הרכב.

טפסר דוד ברקוביץ' מכיבוי אש פ"ת סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "אירעה קריסה של גג בטון על מכוניות. מכונית אחת קבורה שם בוודאות, עד שלא נגיע למכונית לא נדע האם יש לכודים או אין".

סגן ניצב סיגל בר-צבי, מפקדת תחנת פתח תקווה, הוסיפה כי "מבדיקה ראשונית עולה שהאירוע נגרם כתוצאה משקי חול שעמדו ברחוב, בשל עבודות עפר שנעשו במקום. שאר נסיבות הקריסה תיבדקנה על ידי מחלקת ההנדסה של עיריית פתח תקווה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת