ח"כ רוחמה אברהם-בלילא התהפכה עם רכבה

סמוך לשעה 07:00 בבוקר התהפך רכב מסוג מאזדה בכניסה הצפונית של באר שבע. מי שנהגה ברכב ונפצעה קל בתאונה היא חברת הכנסת רוחמה אברהם-בלילא (קדימה), שהייתה בדרכה לקחת את בנה החייל מבסיס סמוך. מי שסייע לה והגיע איתה למיון הוא בן זוגה של ויקי קנפו שעבר במונית במקרה במקום: "זה הלחיץ אותה מאוד"

חברת הכנסת נפצעה בתאונה (חדשות 2)

חברת הכנסת רוחמה אברהם-בלילא (קדימה), התהפכה הבוקר סמוך לשעה 07:00 עם רכבה בכניסה הצפונית לבאר שבע. אברהם-בלילא נפצעה קל והיא פונתה ישירות ממקום האירוע באמבולנס לבית החולים "סורוקה" בעיר שם היא עוברת בדיקות.

התאונה התרחשה בזמן שנסעה לאסוף את בנה הקצין הביתה לחופשת סוף השבוע ומי שסייע לה היה דווקא בן זוגה של ויקי קנפו - מיקי כהן. "יצאתי בבוקר במונית מתל אביב למצפה רמון ובכניסה לבאר שבע, שמתי לב שהנהג עצר וראיתי רכב שהתהפך", סיפר כהן לחדשות 2 באינטרנט. "ראיתי מאזדה הפוכה על הגג ואף אחד לא רצה להתקרב".

עוד הוסיף כי היא שכבה על הגג של הרכב בצורה הפוכה וכי לא זיהה אותה תחילה. "היא הייתה בהכרה מלאה. עדיין לא זיהיתי אותה בשלב זה, שמרתי איתה על קשר שהיא לא תיבהל והיא ביקשה לצאת כי זה נורא הלחיץ אותה", שיחזר כהן. "לאחר מכן זיהיתי שהיא חברת הכנסת, הגעתי איתה באמבולנס לבית החולים עד למיון - בסוף החלפנו טלפונים ואיחלתי לה שתרגיש טוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק