שוב: הוקמו אוהלי מחאה בשדרות רוטשילד

ניסיון להחיות את המחאה החברתית: שלושה אוהלים הוקמו בשדרות רוטשילד בתל אביב, מוקד המחאה בקיץ. האוהלים פונו לאחר שעה קלה ע"י פקחי עיריית תל אביב. כ-150 בני אדם התקהלו בשדרה וצעקו את ססמאות המחאה החברתית מהקיץ לצד "צדק חברתי – גם בחורף". בין המפגינים גם מובילת המחאה דפני ליף

המאהל חוזר? ארכיון (חדשות 2)

אמש הוקמו מחדש שלושה אוהלים בשדרות רוטשילד בתל אביב, שם הוקם המאהל המרכזי של המחאה החברתית במהלך הקיץ. הפעם אורך חיי המאהל היה קצר הרבה יותר - פקחים של עיריית תל אביב פינו את האוהלים שעה לאחר שהוקמו. בין המפגינים שהגיעו למקום גם מובילת המחאה, דפני ליף.

"אני ושני חברים פתחנו אוהל בסביבות שעה שמונה, למרות שלא הייתה הרבה התקהלות בשעה עשר באו פקחים לקחו את הדברים ופירקו את האוהלים", אומר רועי מעוז, סטודנט מתל אביב. "בשעה 23:30 באו פקחים לפנות אוהל שני שהוקם שעה וחצי קודם לכן. העיפו אותנו מהשדרה, לקחו את הפרטים שלנו ונתנו לי דוח".

במהלך הלילה התקבצו כ-200 פעילים בשדרה. הנוכחים צעקו את סיסמאות המחאה החברתית מהקיץ, ניגנו ושרו מול השוטרים והפקחים שניסו להחזיר את הסדר לשדרה. על השלטים שנשאו הפעילים נכתב "צדק חברתי - גם בחורף". במקום נמצאים גם בשעה זו מספר בודד של פעילים, בניהם גם ליף, שלמרות הקור העז מוחים על פינוי המאהל.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת