רמת גן: צעירה בת 20 נהרגה בשריפה שפרצה בדירת מגורים

צעירה כבת 20 נהרגה ועוד שני צעירים נפצעו בינוני וקל בשריפה שפרצה בדירת מגורים ברחוב ביאליק ברמת גן. הצעירה חולצה מהדירה במצב קשה מאוד, אך מתה בזירה לאחר מאמצי החייאה. שריפה גם בערד - צעיר נפצע קשה מדליקה שפרצה בדירתו. הסיבות לפרוץ השריפות נחקרות על ידי מכבי האש

טרגדיה ברמת גן: צעירה בשנות ה-20 לחייה נספתה בשריפה שפרצה לפנות בוקר בדירת מגורים, ברחוב ביאליק בעיר. בן זוגה נפצע באורח בינוני, ואדם אחר שהתארח בדירתם נפצע קל. שני הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "איכילוב" בתל אביב.

על פי ממצאים ראשוניים, השריפה פרצה בדירתה של הצעירה ובן זוגה, בקומה הראשונה מבין שלוש קומות בבניין המגורים. המקור לאש אינו ידוע בשעה זו. כוחות כיבוי אש שהוזעקו למקום חילצו את השלושה מהדירה הבוערת והשתלטו על הדליקה.

צוות פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום, העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שחולצו מהבניין, בזמן שכוחות הכבאות ניסו להשתלט על השריפה. במשך שעה ארוכה ניסו הפרמדיקים לבצע פעולות החייאה בצעירה שנפצעה באורח קשה, אך לבסוף רופא קבע את מותה בשטח. שני הפצועים האחרים, בשנות ה-20 לחייהם, פונו באמבולנסים להמשך טיפול רפואי בבית החולים.

פצוע קשה משריפה גם בערד

בשעות הבוקר המוקדמות אירעה שריפה בדירת מגורים נוספת, הפעם בערב. גם כאן הנפגע היה צעיר - גבר בן 28 שנפצע באורח קשה מכוויות ושאיפת עשן. כוח מד"א שהוזעק למקום פינה את הפצוע לבית החולים סורוקה בבאר שבע.  

כוחות של כיבוי אש חוקרים את הסיבות לפרוץ הדליקות. מכיבוי אש מבקשים להזכיר לציבור את נהלי הבטיחות בתנורי חימום - לא להשאירם בחדר ריק ולא להשאירם דולקים במהלך הלילה. כמו כן יש להרחיק אותם מרהיטים וכלי בית דליקים אחרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת