החל מיום שני: שביתה ברשויות המקומיות

הזעם של ראשי הרשויות על "גל החקיקה הפופוליסטי" בכנסת, יוביל אותם בשבוע הבא לפתוח בשביתה ללא הגבלת זמן. החדשות הטובות: לא יינתנו דוחות תנועה לנהגים. החדשות הרעות: הררי זבל ייאספו ברחובות. "אין כאן צדק חברתי, אלא נזק חברתי", אמר יו"ר מרכז השלטון המקומי שלמה בוחבוט

החל מיום שני הקרוב, וללא הגבלת זמן, יפתחו הרשויות המקומיות בשביתה על רקע מה שהן מכנות "גל הצעות פופוליסטיות של ח"כים, שרים ופקידי מדינה משועממים". השביתה תתקיים בכל הרשויות המקומיות ברחבי הארץ.

לפי הודעה של מרכז השלטון המקומי, השביתה נועדה להציל את כספם של האזרחים, הסובלים מ"הכנסת יד גסה לכיסם תוך העלאת הארנונה שהם משלמים בניגוד לרצונם של ראשי הרשויות". במקביל אומרים ראשי הרשויות כי במקביל פוגעת הממשלה ברווחתם של התושבים: בחינוך, בביטחון התלמידים, בהסעות, באיכות האוויר, באוכלוסיות הרווחה, בתרבות ובשירותים לגימלאים.

במסגרת השביתה לא יעבדו עובדי המוסדות, לא יינתנו דוחות תנועה, לא תפונה אשפה ולא תתקיים קבלת קהל. יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט אמר: "הממשלה לוקחת מכיס אחד של האזרח כדי לממן שירות בכיס אחר. לא נסכים שיפגעו בתושבינו. אין כאן צדק חברתי אלא נזק חברתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק