ושוב אתכם: דפני ליף פונתה מדירתה

מי שהציתה את המחאה החברתית הגדולה של קיץ 2011 חווה בימים אלה בדיוק את מה שהוציא אותה אז לרחוב. ליף כתבה בפייסבוק שהיא ושותפה קיבלו הודעה לפיה עליהם לפנות את דירתם בת"א: "הכל יקר, ובבקשה אל תגידו 'לכי תגורי בפריפריה', כבר היינו שם! מה אומרים? אולי אוציא אוהל?"

הסטטוס של ליף (facebook)

מנהיגת תנועת "ב' זה אוהל" ויוזמת מחאת האוהלים בקיץ האחרון, דפני ליף, פונתה השבוע מדירתה בתל אביב. כזכור, בפעם האחרונה שזה קרה, פתחה ליף אירוע בפייסבוק שקורא להוציא אוהלים לרחובות, במה שנגמר כגל המחאה הגדול ביותר בישראל.

ליף פרסמה בפייסבוק שלה הודעה בזו הלשון: "דז'ה וו מתסכל מאין כמותו. לפני כיומיים קיבלנו אני ושותפי לדירה הודעה שעלינו לפנות את המקום עד סוף פברואר. 'קליק', חיפוש דירות, מסקנה: הכל יקר, ובבקשה אל תגידו 'לכי תגורי בפריפריה', כבר היינו שם! מה אומרים? אולי אוציא אוהל? :)".

חוזרת לרחוב? (עודד קרני, mako)

ביום שבת האחרון השתתפה ליף בהפגנה בשכונת התקווה בדרום תל אביב נגד הכוונה לפנות את המאהל במקום. ליף, שחגגה באותו יום את יום הולדתה, אמרה כי "לא יכולתי למצוא דרך טובה יותר לבלות את יום ההולדת, מאשר כאן עם האנשים שהגיעו מכל הארץ לוודא שלא זורקים כאן אנשים לרחוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת