גרף 18 מיליון בלוטו: "זכיתי - כי תרמתי לבית הכנסת"

תושב הדרום פתח את השבוע עם גילוי הידיעה המסעירה שהפך באחת למיליונר. "זה לא סכום שבכלל חשבתי שיהיה לי אי פעם", הוא סיפר בהתלהבות. "פתאום אני יכול להרשות לעצמי לחלום על עתיד שפוי יותר"

פשוט מיליונר, לא פחות ולא יותר (חדשות 2)

השנה האזרחית החדשה נפתחה בצורה הכי נפלאה שאפשר עבור תושב הדרום, שהתבשר אמש שזכה בלא פחות מ-18 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו. למרות שתוצאות ההגרלה פורסמו עוד קודם לכן, המתין הזוכה המאושר לצאת השבת - ואז נדהם לגלות שחייו מעתה והלאה ישתנו. בדבר אחד הוא בטוח: "זכיתי כי תרמתי ביום כיפור לבית הכנסת".

האיש הוא גבר בשנות ה-40 לחייו, המקיים אורח חיים דתי. הוא סיפר כי הוא מקפיד, אחת לשבוע, למלא טופס לוטו המורכב בחציו ממספרים קבועים - כשאת היתר בוחרת עבורו מכונת ה"לוטומט". על הרגע המרגש שבו הבין ששילשל לכיסו את סכום העתק סיפר: "התחלתי לבדוק את המספרים, וכשהגעתי לרביעי - הבנתי כבר שזכיתי".

כשהוא מתקשה לעכל את הבשורה, סיפר הזוכה על הלילה שהעביר מבלי לעצום עין: "מיד התקשרתי לאחי לספר לו. רעדתי בכל הגוף כי לא האמנתי שזה באמת קורה. לא ישנתי בכלל כי המחשבות רצו לי: בכל זאת, 18 מיליון שקלים זה לא סכום שבכלל חשבתי שיהיה לי אי פעם".

תמורת הטופס שהפך אותו באחת למיליונר שילם הזוכה, נשוי ואב לשניים, 64 שקלים. "זכיתי בסכום אדיר", הוא סיפר בהתלהבות. "פתאום אני יכול להרשות לעצמי לחלום על עתיד שפוי יותר: לרכוש דירה, לסדר את העתיד של הילדים, לעזור לאחים שלי, לסגור חובות - ובעיקר, לנשום לרווחה בידיעה שמחר אקום בבוקר ולא אדאג לכסף".

מה הביא אליו את המזל? לזוכה המאושר אין כל ספק: "אני מאמין שבאמת בתמים הגיע לי לזכות בזכות העובדה שתרמתי ביום כיפור לבית הכנסת ב'תפילת פרנסה'. תרמתי 1,800 שקלים - וכנגד תרומה זו קיבלתי מאלוהים 18 מיליון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת