צפת: כלב תקף תיירת והשחית את פניה

צעירה מארצות הברית שהגיעה לסיור בצפת הבחינה ברחוב האר"י שבעיר בכלב רועה גרמני. היא התכופפה ללטף אותו, כשלפתע זה התנפל עליה וגרם לחבלות קשות בפניה. "היא לא בסכנת חיים, אבל מצבה הנפשי חמור מאוד. הכלב ממש ריטש את הפרצוף שלה", אומרים בבית החולים

כלב רועה גרמני. ארכיון (רויטרס)

צעירה בת 21 מארצות הברית, שסיירה במהלך השבת בעיר העתיקה בצפת, הותקפה על-ידי כלב מסוג רועה גרמני שגרם חבלות קשות בפניה. היא הובהלה לבית החולים "זיו" שבעיר במצב קשה. במשטרה העבירו את הכלב התוקף להסגר וזימנו לחקירה את בעליו.

התיירת משתייכת לקבוצת יהודים שהגיעה לסיור בארץ. כשהלכה עם חבריה אחר הצהריים ברחוב האר"י שבצפת הבחינה הצעירה בכלב רועים גרמני והתכופפה ללטפו. אלא שהכלב בתגובה התנפל עליה, נעץ את שיניו בפרצופה, טלטל את ראשה - וגרם לה חתכים עמוקים.

"קיבלנו קריאה על צעירה שהותקפה על ידי כלב. הגענו למקום וראינו אותה עם חבלות ושריטות בפני", סיפר לחדשות 2 באינטרנט טוני סולימאן, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה. "היה לה חתך עמוק בראש. היא הייתה בהכרה מלאה, דיברה וזכרה הכל. היא סיפרה שהכלב תקף אותה ובכתה מאוד, לכן היה קשה להבין אותה. אחרי טיפול רפואי בשטח, פינינו אותה לבית החולים".

במרכז הרפואי "זיו" שבו קלטו את הפצועה סיפרו בזעזוע: "הפנים שלה הושחתו בצורה קשה מאוד. כעת בודקים האם היא סובלת גם מפגיעות פנימיות. היא לא בסכנת חיים, אבל מצבה הנפשי חמור מאוד. הכלב ממש ריטש את הפרצוף שלה".

באירוע אחר שהתרחש הערב בפתח תקווה נפצעה קל צעירה בת 24 אחרי שכלב הרוטווילר שלה התנפל עליה וגרם לחתכים עמוקים בפנייה. היא פונתה לטיפול בבית החולים "בילינסון" שבעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת