הרצליה פיתוח: בור נפער בחצר בית - הדיירים נפלו וחולצו בידי מכבי אש

בור ענק בעומק חמישה מטרים נפער הבוקר מתחת למחסן של בית מגורים בהרצליה פיתוח, כשלתוכו נפלו בני הזוג המתגוררים במקום. הבעל חילץ את עצמו, אולם כוחות הכיבוי שהוזעקו למקום עמלו במשך שעה ארוכה על הצלת האישה תוך הפעלת ציוד חילוץ מתקדם, כשהיא פצועה באורח קל-בינוני. עדיין לא ברור מה גרם לבור להיפער

הכבאים מחלצים את האישה, היום בהרצליה

בלעה אותה האדמה: תושבת הרצליה פיתוח, כבת 60, עברה היום סיוט של ממש לאחר שנלכדה מתחת לרצפת המחסן שבחצר, כשבור ענק בעומק חמישה מטרים נפער מתחתיה. יחד עם האישה נלכד גם בעלה, שהצליח לצאת מהבור בכוחות עצמו. האישה נזקקה לחילוץ בידי כוחות הכיבוי וההצלה של העיר.

צוותי כיבוי וחילוץ מהרצליה, הכוללים את יחידת החילוץ המיוחד, הוזעקו בשעות הבוקר לרחוב אשל בהרצליה פיתוח בעקבות הדיווח על לכודים. צוותי הכיבוי פגשו במקום את האיש שחילץ עצמו, כשהוא פצוע באורח קל. אשתו, שהייתה בהכרה ותיקשרה עם המחלצים, לא הצליחה להוציא עצמה מהבור.

"שני בני הזוג הסתובבו בחצר ביתם כשלפתע רצפת המחסן שבחצר קרסה לתוך בור",  סיפר לחדשות 2 באינטרנט ירון קורן, דובר שירותי כבאות והצלה בהרצליה. "הבעל חילץ עצמו עצמאית ובאמצעות ארבעה צוותי כיבוי סייע לחלץ את האישה, שנלכדה תחת חלקי בטון וחול".

בתום שעה ארוכה של מאמצי חילוץ, הצליחו הכבאים להוציא את האישה מהבור כשהיא פצועה באורח קל עד בינוני. עדיין לא ברור מה גרם לבור להיפער, אך ייתכן שמדובר בבור ספיגה ישן שהיה מתחת למחסן. בני הזוג פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים מאיר בכפר סבא. מה שברור הוא שבעתיד הם ייזהרו כפליים כשהם נכנסים למחסן בחצר ביתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת